Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki luxusautóval megy...

Ha valaki luxusautóval megy egy egyszerű irodai munka állásinterjújára, akkor nagyobb eséllyel veszik fel, ha látják az autóját?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
A kutya nem nézi szerintem, de vagy leszarják vagy hülyét is csinálsz vele magadból, hogy egyszerű munkára jelentkezel, de luxusautóra miből telik mégis. Biztos nem csinálnám ezt.
2017. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Akinek luxusautója van, az nem megy egyszerű irodai munkára állásinterjúra.
2017. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Vagy önértékelési, pénzügyi gondolkodásbeli zavarai vannak.


Egyébként az ilyen látszat eszközök, szimbolumok amúgy sem veszi ki magát szerintem jó néven az élet egyéb területein sem, ha valaki többnek akar mutatkozni mint ami valójában .

2017. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű hogy látják, ha mégis akkor pedig mindkét irányba billentheti a mérleget (pl szlovák rendszámú autó nem vet jó fényt az emberre).
2017. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Pozitív irányba biztos nem befolyásolja.

Nekik az kell, hogy a munkádat jól elvégezd, ilyen szempontból teljesen irreleváns.

Negatív irányba inkább befolyásolhatja, ahogy fentebb is írták.

2017. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy felvenném. Azon gondolkodnék, hogy miért akarna ilyen egyszerű, irodai munkát, ami nem is fizet túl jól, ha egyszer luxus autója van. Biztos felmondana az első nehézség alkalmával, mert úgysincs rászorulva...

De amúgy a kérdés elég abszurd.

2017. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem voltam úgy állásinterjún, hogy egyáltalán láthatták volna az autót. Megálltam a parkolóban és besétáltam az irodaházba. A HR és az interjú meg ki tudja hol lesz. Nem leskelődik senki a jelöltek után a parkolóban...


De még ha valami kis cégnél látják is, hogy mivel érkezel szvsz ez inkább negatív, mert:

- Vagy túlköltekezel - és állandó pénzügyi krízisben lévő kollégára senki sem vágyik

- Vagy jóval több pénzed van, mint ami indokolná a munkát, akkor pedig nem leszel lojális.

2017. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha véletlenül éppen kinn dohányzom, amikor érkezel, be sem kell jönnöd az állásinterjúra. Inkább azt füllentem, hogy már be van töltve az állás, mintsem apuci elkényeztetett kicsi fiát kelljen a melóra nekem megtanítani.

Meg az értékrendjét helyre tenni.

Erős hátrány amit írsz, nem előny :-)

2017. jan. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezzel menj:


[link]

2017. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!