Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamos muszaki elokeszito...

Villamos muszaki elokeszito mernokkent mennyire lehet feljebb jutni az ido soran?

Figyelt kérdés
Tehat elmegyek egy ilyen allasra netto 250ert, ez idovel novekedhet? Mennyi ido alatt milyen szintet erhet el az ember?

2017. febr. 1. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hová akarsz ennyiért menni dolgozni? közszféra vagy valami nem iparososodott terület? Ez elég sovány bér mérnökként
2017. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem közszféra, egy kb 20 fős cég. Miért lenne kevés a fizetés? Az azért tévhit, hogy ahogyan meg van a papírod 300 nettóval indítasz.. (Én 1 éve végeztem)
2017. febr. 1. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

bocs, a netto szó kimaradt nálam :)


bruttó 350 egy kezdő fizetés multinál

2017. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na de az eredeti kérdésben tudsz esetleg segíteni? :)
2017. febr. 1. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:

6-8 év tapasztalat mérnöknek mifelénk 550-850 bruttó, de én gépész, quality vonalon ismerem az "árakat"

meg ugye multi, kkv-nál lassabban mennek dolgok

2017. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Ez szerintem teljesen egyéni dolog, ami erősen függ attól, hova kerülsz, melyik céghez, cégen belül ki alá, mennyire látnak benned potenciált, mennyire csinálod jól a dolgokat.


Én is hasonló pozícióban vagyok, most emelték 350-re amit kézhez kapok, 1 év munkaviszony után. Ismerősöm ugyanebben a pozícióban 250-et kap.


És nálunk van több projektvezető, van amelyik inkább személyes csicskásaként tekint az emberre, míg van olyan, aki próbál ösztönözni hogy minél inkább önállósodj és akár előrelépj.


Szerintem olyan 5-6 év után ha elég jó kapcsolati rendszert épít ki valaki akkor lehet projektvezető, ott van aki magas fizetést kap, van aki meg részesedést a hozott munkái alapján.

2017. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!