Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a hatvani...

Mi a véleményetek a hatvani Bosch-ról vagy a gyöngyösi B. Braun Medical Kft-ről? Többi lent

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy középiskolai (szakmunkás) végzettséggel milyen munkakörben és mit kellene dolgozni, illetve mindent amit csak lehet tudni szeretnék! Most gondolkozom azon hogy valamelyikbe mennék

Előre is köszi!



2017. febr. 1. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! Gyöngyösi vagyok, igaz még egyik gyárban se dolgoztam, de szerintem a bosch-t jobban szeretik, és most február 9.én lesz fizuemelés, és nagyon jó béreket lehet majd kapni, mert a bosch már rájött hogy csak így tud embereket toborozni! Plusz ha esetleg van ott ismerősöd, és beajánl és fel is vesznek akkor ő is és te is kapsz 50 ezret, de ehhez maradni is kell legalább a próbaidőig, de amúgy én úgy hallom szeretik az emberek a bosch-t, mert emelgeti a fizut mostmár! Az hogy pozícióban meddig tudsz eljutni ez rajtad múlik, gondolom először operátornak mehetsz, de gépmesteri pozícióra is fel lehet jutni egész hamar, és így tovább!A braunt nem igazán szeretik, a fizu se túl jó, ott mondjuk nem tudom a pozíciókat, mikre lehet feljebb jutni!
2017. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Megpróbálom a Bosch-t!
2017. febr. 5. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg a felvételiről, annak menetéről, illetve hogy van-e teszt vagy valami ilyesmi, arról tudsz valamit? Ha van akkor mi szerepel ebben a tesztben?
2017. febr. 5. 22:16
 4/4 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül felvettek? Ha igen mire mentél és milyen fizetéssel? :)
2017. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!