Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún érdemes-e...

Állásinterjún érdemes-e letagadni a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Érdemes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sőt, tapasztalatom szerint büdösen, szakadt ruhában érdemes elmenni!

Sajnos én nem így tettem :(

2010. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Túl jól öltözött voltál a munkához?
2010. máj. 7. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Egyszerű utcai viselet, de csinos és még le is zuhanyoztam előtte :(

Pedig egyszerű, sz@r betanított munkát pályáztam volna meg.

2010. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ne figyelj rá.. fölösleges.


párkapcsolatot nem kell tagadni, ha gyereket akarnál, azt kellene, de csak ha nő vagy.



kinézetre legyél normális, semmi xtra, attól függ hova mész. én zenekaros metálos pólóban, oldalamon lánccal mentem:) igaz én megtehetem már, plusz az én szakmámban elsősorban nem a külső irányít, hanem a tudás:)

2010. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

ma 14:33

Jaj Te, na most aztán beszóltál....

"Nem a kinézet, hanem a tudás fontos"

Majom, szerinted jelentkezem olyan munkára, amihez közöm sincs?

Ne érezd már magad az átlagnál intelligensebbnek, pláne ne szólogassál be bölcsészkém.

2010. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

belőled lesüt a tudatlanság, a tanulatlanság, az "IQ", az irigység, stb és még folytathatnám:)


nem vagyok bölcsész amúgy, csak talpraesettebb mint te azt hiszem.


de a saját kudarcodat ne akard másra is átragasztani, gondolok itt a kérdezőre. azért mert te béna voltál, még nem jelenti azt, h ő is az lesz.

2010. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatról nem tehetnek fel (nem is fognak)kérdést, mert semmi köze a munkához. Kis túlzással minden normális embernek van/volt/lesz párkapcsolata, hiszen emberi társadalomban élünk, mi ezzel a probléma? Gondolom, nem a zárdába jelentkezel.
2010. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Naná, hogy tudatlan és a többi vagyok, Te már csak tudod.

Most könnyen beszél és hátra dőlhetsz, de majd kitesznek téged is, aztán lógathatod a lábad!


Nem talpra esett vagy, hanem önelégült, beképzelt ("én már megtehetem")!


Feltételezem a munkahelyeden volt valami csókos cimbid, és nem volt nehéz bekerülnöd.


Látom nehezedre esik felfognod, hogy én a tapasztalataimról beszélek. Mi jogon mondod, hogy ne hallgasson rám a kérdező?

Mert Te "megtehetem ember" benyögted és elvárod, hogy úgy legyen? Ugyan már...

2010. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"ma 14:54"


tök jó, imádom az ilyen hozzászólásokat a munka meg állás témákban:) jót virulok a hozzád hasonlókon.


Véletlenül ezt a kérdést nem te írtad ki annó?

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


ha nem, akkor puszipajtások lehetnétek, már ami a stílusotokat illeti.


Igen, most már tisztán látom, hogy az vagy aminek leírtalak. Miért tennének ki? Te tudod ha ki is tennének, akkor keresnék és kapnék máshol melót. Nem félek attól, hogy nem lesz.


igen megtehetem, mivel van tapasztalatom és sok referenciám. ennyi, még ha ez neked fáj is.


rosszul feltételezed. minden külső erő nélkül találtam melókat idáig. gond nélkül. neked lehet kellene egy csókos, hogy melót kapjál, de ettől még nem mindenki olyan béna(már egyszer említettem) mint te.



A te "tapasztalataid" már ha vannak, nem érnek semmit, mert hülyeséget beszélsz. ennyi. ezt megmondja bárki.


de gondolom azért utasítottak el, mert van párkapcsolatod és nem azért, mert nem tűntél alkalmasnak arra a "szar" melóra sem, vagy mert esetleg ott is ezt a stílust nyomattad.



újfent említem, hogy a kérdezőnek semmi szüksége a haszontalan tanácsaidra.

2010. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt a kérdést nem én írtam.


Tudod mit. Büszke vagyok rád, hogy ennyire bejött az életed, de tartsd meg magadnak.


A kérdező meg tapasztalati választ kért, nem oktatást.

2010. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!