Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyet tehet?! Állásinterjún...

Ilyet tehet?! Állásinterjún voltam kb 1,5 hónapja, és ott akkor megfeleltem (nem írtam alá semmit) pályázatot készítettek velem h a munkaügyi kp által dolgozhassak közben kaptamm egy jobb lehetőséget és most ki akarnak rúgatni?

Figyelt kérdés
Tehát felvettek az I. számú céghez de mivel minimálbérrel számoltak volna el, ezért voltam egy másik állásinterjún is ahol azonnal fel is vettek. Ennél a cégnél minden oké, de közben elért a másik cég vezetője h megnyertem a pályázatot és mondtam neki h nem aktuális sajnálom, de ő most fel van háborodva, hogy 1,5 milliót bukott és hog beszélni fog a mostani cégem vezetőjével, hogy én megbízhatatlan vagyok, így alkalmazzon... megtehet ilyet?!?! Meg egyébként is a személyes aláírásom nélkül, beadhat pályázatot a nevemben a munkaügyi központhoz?!

2011. nov. 7. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A beleegyezésed, aláírásod, szóval, szerződéskötés nélkül nem csinálhat a nevedben semmit.Tipikus pénzéhes cégvezető!Nem rugathat ki az új munkahelyedről, semmi rosszat nem tettél, jogod van eldönteni, melyik cégnél szeretnél dolgozni.Szerintem előzd meg a problémát és mesélj a főnöködnek arról, hogy egy másik helyre is felvettek volna, de te ennél döntöttél, mert sokkal jobb, stb...
2011. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

... és utána meg röhögd körbe, mert alírt szerződés nélkül 1. játszik a te időddel.

2. játszik a cége pénzével


Nyugodtam mond a szemébe, hogy amatőőőőőr

2011. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy tényleg hibásnak tartom magam mert nem szóltam. Állítólag ők már többször kerestek, de nem veszek fel idegen számokat... jajj félek...
2011. nov. 7. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha elérhetetlen vagy akkor jogos a kifakadásuk, mert akkor te is hibás vagy..és majd legközelebb felveszel idegen hívásokat is, mert abba még senki sem halt bele.
2011. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha munkát keresel, az az alap, hogy minden hívást felveszel. Bár még így se tehetnek ellened semmit szerintem.
2011. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég nehezen tudom felfogni a kérdés kifejtését...

Szóval.

Voltál interjún és megfeleltél. Azt írtad felvettek az I. számú céghez.

Hogyhogy felvettek? Ha felvesznek munkaszerződést írsz alá...

Nem érdekelt a dolog hogy miért nem történt ez meg?


Mi az hogy pályázatot készítettek veled? A nevedet adtad hozzá? Aláírtad?

Különben is mi ez a munkaügyi központnak benyújtott pályázat?

Sose hallottam még róla...


Regisztrált munkanélküli voltál?

Mi az hogy 1,5 milliót bukott rajtad?

Abból legalább egy évig tudnak alkalmazni hogy minden járulékot befizetnek utánad.



Most látom hogy a kérdésed régi...

Mi történt azóta? Kíváncsi vagyok!

Szerintem az 1. számú cég vezetője nem tudott semmit csinálni veled...

2012. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!