Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha törölték a regisztrációmat...

Ha törölték a regisztrációmat a munkaügyi központban, hány nap elteltével regisztrálhatok vissza?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
60 nap mulva regisztralhatsz és 90 nap mulva leszel aktiv. De erről kaptal egy levelet ahova levan irva....
2017. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kellene a segéyl mert büdös vot a munka ?
2017. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert kiközvetíte
2017. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány hónap!
2017. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak köszönöm az infót!

Nem tudom, miért jó úgy ítélkezni, hogy semmi konkrétumot nem tudtok.

Először is, nem kaptam levelet, csak egy e-mailt, amiben semmi hasznos információt nem közöltek.

Másodszor, nem vagyok jogosult semmilyen segélyre, eddig se kaptam egy fillért se.

Harmadszor, nem utasítottam vissza és nem hagytam ott egyetlen munkaügyi központ által közvetített munkát sem.

2017. febr. 9. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tudnám, hogy a hülyék miért ilyen önérzetesek!
2017. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem tudom felfogni, hogy miért jó mindenkit leszólni meg lehülyézni, akit nem is ismersz... De, ha neked ez szórakozás, csináld csak, nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta. Megtudtam, amire kíváncsi voltam, a többi nem érdekel, feleslegesen írogattok hasztalan válaszokat és megjegyzéseket.
2017. febr. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!