Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Projekt asszisztens! Mennyi...

Projekt asszisztens! Mennyi legyen a fizetési igényem?

Projekt asszisztenst keres egy szegedi cég, kb. 400 főt foglalkoztatnak. A diploma csak előny, de nem elvárás. 1 éves tapasztalat kell.

Adminisztrációs munkakör inkább.

Én nettó 140-150 ezerre gondoltam. Túl sok vagy kevés?

2017. febr. 9. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... Milyen típusú cég, pontosan mit is kell csinálni (szegedi vagyok)?

Így elmondva, hogy inkább adminisztrációs munkakör, így leginkább valakinek a titkárnőjét keresik szerintem. Ha informatikai cég, akkor a 140.000 már jó fizu Szegeden, de a realitás inkább ilyen 110-130 között.

2017. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ceg ez?
2017. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem titkárnói, láttam a munkaleírást és a feladatokat :D
2017. febr. 9. 18:34
 4/14 A kérdező kommentje:
Pénzügyi csapatba keresnek embert
2017. febr. 9. 18:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De így le is írnád, hogy mi a munkakör vagy találjuk ki?
2017. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy "adminisztárció" meg "pénzügyi csapatba ember", az így semmit nem jelent.
2017. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én csak a fizetési igényre voltam kíváncsi, nem hiszem h fontos a munkaköri leírás :)
2017. febr. 9. 20:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tényleg tök mindegy, hogy egész nap fizetési felszólítást borítékolsz a pénzügynek vagy pedig havi riportokban segítesz.

Ennyi ésszel ne menj oda inkább.

Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ésszel tégy meg egy szívességet és inkább segédmunkásnak menj el...

Mert szerinted ha nem egy cég+feladatkör határozza meg a fizetési igényt akkor mi a franc?

2017. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Tényleg marhára nem mindegy, mi is a munka maga.

Mert simán lehet olyan munka is, amiért 250-300-at is lehet kérni. Akkor meg azonnal lejön a bérigényedből hogy fogalmad sincs a saját munkakörödről ami nem feltétlen jó pont.

2017. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2