Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor éri meg eurós számlát...

Mikor éri meg eurós számlát csinálni? Illetve annak mi a neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemzetközi kamion sofőr leszek, és a fizum a minimálbérből (ami forintos) és a külföldön tartózkodás (eurós) ból fog összeadódni. Ilyenkor érdemes csinálni valami eurós számlát és arra kérni a pénzt hogy ha itthon forintra akarom váltani jobban járjak?

2017. febr. 9. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
azt hiszem ezt hívják defizás számlának. nekem erste bankos visa kártyám van, forintban kapom a fizum, és azt is szoktam kivenni. viszont sokat járok át szlovákiában, vettem már fel kp-t is euroban és sokszor fizettem vele szlovák boltokban. középárfolyamon váltják, bár mikor felvettem a pénzt akkor levont 1500 ft-ot kezelésnek. azóta inkább csak fizetek vele külföldön. de bemész a bankodba, ők adnak majd tanácsot, van mindenre megoldásuk.
2017. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!