Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetési igény reális...

Milyen fizetési igény reális ennél a pozíciónál?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 10. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
nettó 275+/-25 juttatástól függően
2017. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva ha ezeket a dolgokat amiket itt leírtak mind elvárják, akkor én még a nettó 300-at bőven kevesellném, pedig ezen az oldalon általában én mondom azt, hogy el vannak szállva az ideírt "reális bérigények".

Ha tényleg megvan minden amit itt kérnek (amihez mondjuk szerintem nem 1-2 éves szakmai tapasztalat kell, hanem jóval több), akkor simán bemondanék egy 600 bruttót.

2017. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én magam is keveslem a nettó 300 ezret folyékony német nyelvtudással könnyedén találok külföldön munkát nem 1000 Euróért. A nettó 400 ezer az már inkább reálisabbnak tűnik, így meg pláne, hogy ki kell járni rendszeresen németbe.
2017. febr. 10. 23:55
 4/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

"nettó 275+/-25 juttatástól függően"


Hülyék vagytok, vagy igen?


Ez a pozi nettó 400-500 kiló Budapesten.

Eszméletlenül hülyül a gyk....

2017. febr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó jól mondja. Bár elég sok "ismeretlen szó" van sza´´momra a hirdetésben, de a párom 400 nettót keres folyékony némettel, pedig sem gazdasági diplomája nincs, sem programozni nem tud. 500 nettót én is mondanék (felkerekítve bruttóra), aztán max azt mondják, 420at tudnak adni, te meg eldöntöd, úgy megéri e neked.
2017. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalattól és referenciától függően bármennyi lehet. Ha van FI-s tapasztalatod bruttó 1millió+. Az FI tanácsadás a világ egy legjobban fizetô szakmája ne hallgass az ostoba kommentekre. (A SAP-nál dolgozom egyébként)
2017. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem anyukám SAP tanácsadó, bruttó 1 milliót keres (15+ év tapasztalat), német felsőfokon de nem nagyon használja
2020. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!