Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzban fel kell...

Az önéletrajzban fel kell tüntetni a fizetési igényt, ebben az esetben mennyi a reális összeg?

Figyelt kérdés

pénzügyi asszisztens a betöltendő pozíció és adminisztrálni kell.

diplomám van (gazdaságtudományi kar, nem pénzügyi végzettség, de egyetemen is voltak ilyen jellegű tárgyak és előtte is), részletesen le vannak írva a feladatok, amelyeket biztosan el tudok látni pénzügy-számvitel végzettség nélkül is, mivel valóban inkább csak adminisztratív jellegű.

Győrről van szó, alapszintű nyelvtudás az elvárt.

bruttó 130-140000-re gondoltam, kalkulátorral kiszámoltam, az az én esetemben nettó 93000 Ft.

ez így reális?



2016. aug. 2. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez kb reálisnak mondható.
2016. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

(bruttó 140-nel számoltam egyébként.)

2016. aug. 2. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
csak ha pénzügyi állásra adod be akkor bruttót irj, ne nettót ;)
2016. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mindenképpen bruttót írok be, a kérdést is így értettem, és szerintem bármilyen területet nézve a bruttó az elfogadott. azért köszi. :)
2016. aug. 2. 15:40
 5/13 anonim válasza:
35%

nyelvtudással nettó 93 ezer Győrben?


Egy bérlakást nem tartasz fel ott annyiból.


Muszáj elmennetek apróért dolgozni?


Elhiszem hogy van örökölt lakás mamitól, de nem mindenki ilyen, van akinek költségei is vannak nem csak fizetése!

2016. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nincs örökölt lakásom, nem a megyében lakom, tehát nekem is vannak költségeim - és nem csak az, hogy létezzek.

pályakezdő vagyok, nyilván én is jobb szeretnék 93 000 Ft-nál többet kapni, de nem merek nagyon fölé lőni, hogy ne higgyék azt, hogy el vagyok szállva. tudom, hogy ilyen esetekben inkább magasabb összeget kell mondani, mint alacsonyabbat, hogy tudják, hogy ambiciózus vagy, stb., de nem akarok átesni a ló túlsó oldalára.

húszas éveim elején nyilván nem innen szándékozom nyugdíjba menni, a későbbiekben folytatni is szeretném a tanulmányaim, de már inkább minél több önerővel. ráadásul sosem lehet tudni, hogy épp melyik munkahely lesz hasznos tapasztalatként és közel 100 000 Ft sokkal jobb, mint egy semmit nem érő gyakorlat fizetés nélkül.

de egyébként teljesem egyetértek veled abban, hogy 93 000 Ft nem az az összeg, amiből meg lehet élni! te mennyit írnál bele? :)

2016. aug. 2. 17:55
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem csak magaddal szúrsz ki, ha gombokért elvállalod a munkát, hanem mindenki mással is, mert ha te ennyiért megcsinálod, akkor mástól is hasonló igényt várnak el. 140 bruttót mondjuk egy portás, vagy egy benzinkútas keres. Egy budapesti utcaseprő már jóval többet, neki a 200 bruttó is megvan. Tényleg ennyire értékeled magad?
2016. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

már egy 140-150-et megbeszéltem magammal. :D vagy ilyenkor szoktak 20-as sávot is megadni?

értem, amit mondasz és egyetértek veled is, de pályakezdőként, nem kimondottan pénzügyi végzettséggel nem merem azt mondani, hogy nettó 150 azért jólesne. :D

te mennyit írnál?

2016. aug. 2. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsit utánakeresve én 230 bruttóról indulnék, és 200 alá nem mennék, ha sokalják. A diploma szakiránya szerintem nem befolyásolja érdemben a lehetséges bérigényed, a lényeg, hogy van.
2016. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)

én most ezt néztem: [link]

2016. aug. 2. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!