Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volna a reális bérigény?

Mi volna a reális bérigény?

Figyelt kérdés
Szállodai recepciós egy felsőfokú, két középfokú nyelvvizsgával. Ilyen területen még sosem dolgoztam, nézelődtem itt-ott, mennyit ajánlanak ilyen munkáért, de így is bizonytalan vagyok. Van ötletetek?

2017. febr. 11. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Budapesten gondolod? Továbbá milyen nyelveket beszélsz és melyiket milyen szinten?
2017. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, figyelmetlen vagyok.

Angol, német, orosz, és Balaton.

2017. febr. 11. 22:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan szinten, amilyet írtam.
2017. febr. 11. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Hülyeséget nem fogok neked írni, nem tudom, hogy mennyit keres most egy recepciós a Balatonnál, szállodától is függ. Én a helyedben rágyúrnék a németre és elmennék IT Supportosnak, azok itt Pesten nettó 250 ezer + egyéb juttatás megkeresnek felsőfok némettel illetve felsőfok angollal. Ami kb 280 ezer forint nettó-ban, én hetente kapok egy ilyen ajánlatot akkora a hiány azokból az emberekből akik jól beszélnek németül. Én dolgoztam 5 csillagos szállodában igaz Back Office-on de voltam kint pár napot a recepción is, nekem az nagyon nem jött be, persze kisebb helyen biztos másabb. Helyfüggő amúgy illetve az sem mindegy, hogy a recepció melyik részén vagy. Concierge, A check-in chek out-nál vagy a kasszánál. Kisebb helyen ezt mind 1 ember intézi, persze ott nincs is annyi vendég, és fapadosabb az egész rendszer. Recepción nem hinném, hogy magasak a bérek, inkább egyéb juttatások amik megtoldják a fizetést, pl eladsz egy Balatonra néző szobát, vagy intézel egy be ki transfert amiből vissza cseppen lóvé.
2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nagyon vonz ez az állás, de én szándékosan szeretnék kiszakadni a jelen közegemből, a fővárosban pedig a magasabb bér ígérete ellenére sem vállalnék munkát soha. Azért köszönöm a javaslatokat.
2017. febr. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!