Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz leadásánál mit...

Önéletrajz leadásánál mit szoktatok mondani?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy a környékünkön lévő bevásárlóközpont üzleteibe beadom az önéletrajzomat. De hogy? Eddig még csak olyan állásokra jelentkeztem, amik meg voltak hirdetve, és volt szabad hely. De ha csak próba szerencse alapon megyek be, és semmilyen hirdetésük nem volt az állással kapcsolatban, hogyan pályázhatnék rá? Ti mit szoktatok mondani?

Csak odamegyek és: Jó napot! Szeretném leadni az önéletrajzomat ???? Ez nekem olyan kevés.. :/



2017. febr. 13. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene személyesen leadnod? Küldheted e-mailben is. Ha bemész egy üzletbe, max. az eladóval fogsz találkozni, vagy ha épp szerencséd van ott találod épp a főnökét is.


De ha mindenképp személyesen szeretnéd, mondd azt, hogy szívesen dolgoznál itt és ha nem bánja itthagyod az önéletrajzod, ha a jövőben munkatársat keresnének, akkor örömmel jönnél.

2017. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért szeretnék személyesen, mert sok üzlet oldalán nem is látom hogy lehetne jelentkezni hozzájuk, de mégis gyakran frissül ez eladók összetétele.. Gondolom azok közül válogatnak, akik személyesen adják be a jelentkezést.
2017. febr. 13. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ja, csak egy éppen ott dolgozó eladónak aztán nem nagy gondja, hogy ki jön majd a helyére. Szóval odaadhatod neki, de így nem biztos, hogy eljut a megfelelő személyhez..


allas@-os vagy info@-os címe általában van egy cégnek

2017. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, én pl. csak ennyit mondtam annak idején, szeretnék egy jelentkezést beadni/leadni. Aztán a helyzet adja magát, hozza a többit, vagy elindul egy beszélgetés vagy nem és akkor a viszontlátásra.
2017. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*** Bevásárlóközpontoknak van karrier oldaluk és a jelentkezéseket, önéletrajzokat csak azon keresztül fogadják el, ilyen pl, a tesco, aldi, lidl, mömax, stb.
2017. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bevásárlóközpont alatt nem hiper és szupermarketeket értettem, hanem mint pl a pláza, árkád, stb.. üzleteibe mint pl c&a deichmann h&m bershka reno douglas stbstbstb

Régebben mindig ott jelentkeztem, mármint az adott üzlet karrier oldalán, de soha nem jelentkeztek vissza sehonnan. Azért gondoltam, hogy személyesen könnyebb lenne. Bár valóban benne van a pakliban, hogy az eladó nem adja át az önéletrajzot. Neten és személyesen is, mind a két féle képpen egyszerre jelentkezni egy helyre meg már túl tolakodónak találom.

2017. febr. 14. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!