Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet igazgató vagy banki...

Lehet igazgató vagy banki alkalmazott ha van tetoválás a karomon de egy karórával eltudomtakarni?

Figyelt kérdés
Van egy tetoválás a karomon amit eltudok takarni egy karórával attól még dolgozhatok bankban?
2017. febr. 13. 20:52
 1/6 Ketseg2017 válasza:
0%
Tudtommal nem.
2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg igen....
2017. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem látható tetoválás senkit nem érdekel...


látható tetkót front office-ban nem szeretnek, és ha kapsz egy konzervatívabb főnököt, akkor hátrányt jelent.


Igazgató pedig a legtöbb tetoválatlan emberből sem lesz, szóval ahhoz előbb egy jó állás kellene :P

2017. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltakarható tetoválás senkit nem érdekel. A fonokunkol 3 év után derült ki,.hogy az egész háta tetovált. Látható tetoválásért nem rajonganak, de van több frontban dolgozó kollégám és kolléganőm is tetoválással. Van extrém frizurás, piercinges kolléganő is. De ők annyira jó értékesítők, hogy ezt simán elnezik nekik.
2017. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még tanulmányaim előtt állok. Tudtam hogy lesznek bunkó válaszok az értelmeseket köszönöm.
2017. febr. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik beosztottam nyaktól kézfejig tele van tetoválva, több embernek van elég extrém frizurája vagy piercingje, a kutyát nem érdekli, pedig relatíve magas végzettségű embereket foglalkoztató irodai közegről van szó. Még a felsővezetésben is vannak elég kevéssé konzervatív megjelenésű emberek, pedig ott már évi százmilliós fizetésekről beszélünk.
2017. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!