Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni, ha a HR-es...

Mit lehet tenni, ha a HR-es azért nem vesz fel, mert szerinte túl régóta vagyok munkanélküli?

Figyelt kérdés

Azzal indokolta, hogy fél éve volt utoljára munkám és az se volt hosszútávú.


Elkérte az egészségbiztosítási igazolványom és alaposan átnézte és kérdéseket tett fel a bejegyzésekkel kapcsolatban. Jó pár indiszkrét kérdést feltett, ami kínos volt.


Ráadásul másodjára csak azért hívott be, hogy elutasítson plusz még 2 órát meg is váratott. Feleslegesen raboltam az időmet. Ezt roppant gusztustalan volt részéről.



2017. febr. 14. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak kissé bosszant a dolog, hogy ilyet megtehetnek.
2017. febr. 14. 12:26
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Gusztustalan vagy sem, a cègek nem szeretik az olyanokat akik ugràlnak egyik helyről a màsikra. Stabil munkaerőt szeretik, aki nem lèp le 1-2-3 hònap utàn. Aztàn nem mellesleg, aki huzamosabb ideje munkanèlküli, az nehezen ràzódik vissza a munkàba, nehezen fogad utasìtàsokat, ezèrt nem ràd esett a vàlasztàs.
2017. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hehe jól bemalmozott :D
2017. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kocsog volt, de semmit nem lehet tenni. Azt vesz fel, akit akar.
2017. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam nevetni, mikor kiírnak szinte lehetetlen elvárásokat, amiknek az elsajátítása is minimum 15 év mint pl keresnek szinte anyanyelvi szinten németül kiválóan beszélő személyt, mellette persze senior java programozó is legyen az illető és ha találnak ilyen illetőt az elkér havi 1,2 millás bruttó fizut azok meg lesnek, hogy mi van :D
2017. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb kaptal valami feedbacket. A kovetkezo interjukra probalj meg valami jol hangzo indokot kitalalni. Ebbol is lehet pozitivumot csinalni (szerintem)
2017. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy HR esnek tudnia kéne, hogy vannak körülmények, amikről nem tehetsz. Ha kiléptél, oka volt. Ha kirúgtak annak is. Annak is hogy nincs egy ideje, és egy hr esnek tudnia kell, hogy megeshet, hogy leépült a cég, és keresed a helyed.


Senkinek sem érdeke ugrálni, pláne ha talál olyat, amit szeretne csinálni. Nekem most szakmai volt,első hónapban pénzhiány miatt kiraktak, nem tehettem róla.


Átlag keresés fél évig is tarthat, de van hogy több. Egy hr es legjobb esetben tudja mi van a világban, netán az adott szakmához, amihez keres embert koze is van.


Persze ha van papírja valakinek, nem biztos hogy érti is amit csinál. Engem is küldtek el nagyon ocsmányul.

2017. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!