Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hatvani Robert Bosch gyárban...

Hatvani Robert Bosch gyárban hogyan zajlik egy állásinterjú, illetve lesz-e bármilyen "teszt"? Többi lent

Figyelt kérdés
Csütörtökre, tehát febr. 16-ra hívtak állásinterjúra és érdekelne, hogyan is zajlik pontosan, hallottam olyat hogy pl személyiség és egyéb teszteket is ki kell tölteni, illetve úgy tudom hogy a bizonyos pozícióra nettó kb 220 ezer ft a fizu és hogy ha kérdeznek erről az igényemről akkor mennyit érdemes mondani? köszi!!

2017. febr. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Behívnak,beszélgettek,legyél nyílt és vidám.a pénz igaz,most volt béremelés év elején.operátorok/átnézők olyan 170körül keresnek,a gépmesterek 220 vagy afölött.Egész tűrhető hely,bele kell szokni,rengeteg szabály van,viszont biztos munkahely.sajnos táppénzen vagyok egy balesetből kifolyólag 7 hónapja,de a főnököm annyit mondott,gyógyulj meg várunk vissza.ha sikeres a felvételi,lesz egy-két hét oktatás.azt vedd komolyan tanulj rá,mert aki ott elbukik,attól megválnak.ha ez megvan akkor,sok sikert,várunk köreinkben:) remélem sikerül az interjú:) „egy ott dolgozó”
2017. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia! durván 3 hete voltam interjún úgy kezdődik hogy tesztet kell kitölteni egyáltalán nem vészes aztán jön az interjú mentek be szépen sorban mikor végzett mindenki akkor ki hirdetik kit vettek fel és kit nem. Ezután kapsz időpontot mikorra kell menned aláírni a szerződést,majd orvosi vizsgálat. Ezt követően jön az oktatás van egy közös ahol mindenki ott van (tűzvédelem stb..)ezek után jön az elméleti és a gyakorlati oktatás ahol minden részből tesztet kell írni ha oda figyelsz akkor nem vészes. ha ezekkel végeztél akkor kezdesz műszakban és ott még kapsz egy bevezető oktatást.
2017. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek!!


Első hozzászólónak mielőbbi gyógyulást kívánok!

2017. febr. 15. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:

Pihenő időről esetleg tudtok vmmit hogy hogy jár? Jól tudom hogy az éjszakai műszak után 2 nap?

Illetve hogy néz ki ez a 4 műszakos munkarend? Gondolom 4 műszakos..

Köszii!

2017. febr. 15. 11:56
 5/8 anonim válasza:
4 műszak: 4 nap délelőtt (6-14) utána 1 nap szabad. 4 nap délután (14-22) 1 nap pihi. 4 éjszaka (22-6) 2 nap pihi. (amikor hazaérsz és utána még 1 teljes)
2017. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként operátornak felvettek!

2017. febr. 18. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Első vagyok:)
2017. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! Eltelt egy pár év, viszont én is jelentkeztem operátornak a hatvani Boschba, azt mondták a teszt után, hogy, akit aznap hívnak azt nem vették fel, aztán a többieket majd keresik. Marc.19.en voltam tesztíráson 23.an sem kerestek.

Mennyi idő múlva szokták felvenni a kapcsolatot az emberekkel? És az interjún miket szoktak kérdezni?:)

2021. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!