Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az iskolaszövetezet úgy...

NBG kérdése:

Az iskolaszövetezet úgy gondolom lehúzott. Egy hete jött meg a fizetés, az előző hónaphoz képest több tízezer a különbség pedig napszámra csak eggyel mentem kevesebbet. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már az nap amikor megjött a fizetés (02.10) azóta könyörgök a bérlapért de azóta se kaptam meg. Pénteken már eljött a munkából, majd hétfőn adja. Igaz a munka mellett elfelejtettem és csak most Szerdán jutott eszembe, egyből ráírtam reggel, azt mondta még nem ért be, aztán aludtam egyet mivel éjszakásként dolgozom, mire felkeltem 2kor azt mondta már eljött de holnapra eskü megnézni. Másnap reggel nem írt, ezért újra elkértem. Ma Péntek van még, 14:54, még mindig nem kaptam meg, azóta is csak a kifogásokat keresné. Nem is kérdés hogy így már milyen gyanús lett az egész. Mit lehet tenni?

2017. febr. 17. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik szövetkezet?
2017. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lényeges?
2017. febr. 17. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán mert mindegyiknek van egy saját szerződése, mindegyiknek van honlapja saját információval, ráadásul az is lehet, hogy valakinek már volt velük hasonló tapasztalata.

Nem kell ennyire titokzatosnak lenni, de ha mégis félsz, akkor írd meg privátban! De ha nem szolgálsz elég infóval, úgy nehéz segíteni.

2017. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A honlapon nincs fenn olyan információ ami megmagyarázná ezt. Bármi lenne már rég elmondták volna hogy miért kaptam ennyit. Kevesebbet kaptam és bérlapot nem hajlandók adni. Mit lehet tenni? Gondolom ehhez most nem szükséges a neve stb. Ki tudja hogy nem e egy onnan valótól beszélek.
2017. febr. 17. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
És bárki más válaszol, honnan tudod, hogy nem? De tudod mit? Akkor oldd meg egyedül a problémád!
2017. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak annyit kéne írni hogy kötelesek adni, és ha nem adnak akkor eljárás vonható maga után stb, de érdekes hogy te nem nagyon tudod ezt megemészteni hogy nem mondom ki a nevét. Mi ha kimondom szerinted fenn lesz hogy Kis Pistának miért csak ennyi fizu jött? :D Csak aktuális munka van fenn semmi több, a szerződésem sincs fenn a honalpon ne aggodj ;)
2017. febr. 17. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
az lenne a legpraktikusabb, ha szemelyesen bemennel hetfon az irodajukba, es kerek perec elkerned azt a lapot, ill jo lenne ha lenne neked is valami bizonyitekod, hogy mikor voltal es mennyit dolgozni.
2017. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De bizonytek hogy legyen amikor pont azt a lapot nem hajlandok odaadni amin rajta vannak ezek is ?! Amugy tudom hogy melyik napokon voltam stb, De nem gond, bevonom akkor a munkahelyemet is max ok tudjak igazolni mikor voltam és mennyit, és hogy mennyit kuldtek fizunak
2017. febr. 17. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
na, pont erre gondoltam, hogy a munkahelyed igazolasaval mar tobbre mennel :) sok sikert, ne hagyd magad, sokszor olyan pofatlanok ezek a szovetkezetek.... (mindegyik)
2017. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarom hagyni, fiatal vagyok így még jobban hülyére tudnak venni, vissza élnek vele. Van náluk 100 diák már 10 emberrel megcsinálják hogy egy 5-el vagy 10-el kevesebbet adnak ,ar 50-100 ezer plusz nekik. És még bérelszámolod se adnak miután kérsz se
2017. febr. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!