Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem késő 36 évesen munkahelyet...

Nem késő 36 évesen munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, gyermekem nincs, belátható időn belül nem is tervezek, részben egészségügyi ok miatt. Van esélyem arra, hogy alkalmazzanak?
2017. febr. 17. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

36 evesen ekkora para egy valtas? :D


en 32 evesen kijottem Nemetorszagba, ez gyokeres valtozas volt, es iden tervezek meg unkahelyet is valtani es tanfolyamra jelentkezni. Jelenleg el se tudod kepzelni hany magyar kollegam van/volt akik 40, de volt aki 50 ev felettikent jott ki dolgozni.

2017. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár!:D A legtöbb normális szakmában (nyilván akadnak kivételek) előnyt jelent a tapasztalat, a tiéd is ilyen, arról nem is beszélve, hogy elve fiatal vagy. Nyugdíj előtt nyilván nem ugrál az ember, de attól még nagyon messze vagy. Jómagam kétgyerekes egyedülálló anyaként váltottam tavaly nyáron, 42 éves vagyok. Nemhogy hátrányt, hanem ippeg pont az ellenkezőjét jelentette a szakmai tapasztalatom/rutinom. A jelnelegi pozícióm (az előző is) elve olyan, ahol pályakezdőt alapon nem is alkalmaznának, képtelenség a kompetenciát az iskolapadban megszerezni hozzá, rengeteg ilyen terület van. A Te szakmád is sokkal értékesebb az eltelt évid rutinjával, ebben biztos lehetsz.
2017. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én is azt tapasztalom, hogy a kérdező kb a legjobb korban van, ha keresett a szakmája, akkor az ilyen emberekért versenyeznek a legjobban a cégek.


Már nem csak frissen kiesett az iskolapadból egy csomó életidegen elképzeléssel, rá lehet bízni komolyabb feladatokat (akár olyat is, ahol fiatalabb kollégákat kell mentorálni, vagy szakmai vezetőnek lenni -tehát nem főnökösködést értek alatta), cserébe még elég rugalmasak, hogy új dolgokat sajátítson el, új csapatba rázódjon, ami mondjuk az 50 feletti kollégáknál már nem megy mindenkinek gördülékenyen.

2017. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!