Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora összeget fizetnek ki...

Mekkora összeget fizetnek ki a lottozoba? (tippmix) nagyobb készpénz

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne hogy egy szelvenyre max 100ezer forinttal lehet fogadni de ha nem én megjatszok 10-20db szelvényt akkor egyből milliós tetrol van szó..

Kitudna adni egy nagyobb bank ezt az összeget? Illetve még nagyobbat?

(nem szeretnék olyan kommenteket hogy soha se szerzek ennyi pénzt belőle csak kérdem)! Előre is köszönöm mindenkinek :)



2017. febr. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
100e ig kifizetik helyben, utána igényleni kell. Gondolom ugyanazok érvényesek a kifizetésre, mint a lottó esetében.
2017. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom csak ugye mi történik akkor ha nekem több szelvenyem van és semelyik nem haladja meg a 100ezret de összesen akár 2milliois

Szóval érted az igazából még csak 100ezer kitudjak adni?

2017. febr. 20. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
en amikor a postan dolgoztam es lottoztam, ugy volt, hogy EGY SZELVÉNYEN a max kifizetheto osszeg 200.000 Ft. Hozzannk volt, hogy hoztak 10-15 db kozel ilyen osszegu szelvenyt, nem lehetett megtagadni a kifizetest. Na mar most, azt figyelembe kell venni, hogy egy lottozoba lehet nincs is annyi napi forgalom, igy o nem fogja tudni kifizetni. Ezert celszerubb tobb helyen bevaltani.
2017. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 papír forma szerint ki kellene fizetni, de ha nincs nála annyi kp, akkor nem fogja tudni kifizetni.
2017. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen hát igen azért egy kis utcaiba biztos nem lesz annyi kp. De azért egy nagyobb plázában lévőbe már remélhetőleg igen
2017. febr. 20. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!