Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A hatvani Bosch-ban mennyi...

A hatvani Bosch-ban mennyi egy operátor (összeszerelő/L1) nettó fizetése?

Figyelt kérdés
Illetve a cafeteria is érdekelne, meg hogy mennyit kell túlórázni.

2017. febr. 22. 13:06
 1/3 anonim válasza:
Minimálbér, kerekítve 85.000 forint. Erre jönnek még a délutános és éjszakás pótlékok 4 műszakban, amivel 120.000 nettóra kijöhetsz. Naponta kapsz 300-400 Ft étkezési támogatást, illetve utazási támogatás amivel ingyen utazhatsz.
2017. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
helló én a Miskolciba vagyok de szerintem kb hasonló ha szeretnel kérdezni nekem írhatsz
2017. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Makláriban vagyok, folyamatos műszakban. (12 óra)


12 óra 3 napig, utána 3 nap pihenő.


éjszakai és du pótlék.

az alap órabér alacsony, de a pótlékok megdobják.

többféle prémium: minőség (nincs hibás termék), mennyiség (norma után - 91%-től már jár)

személyi prémium


túlórát fizetik 120%-osan, ha vasárnap vagy akkor 170%


utazási költségtérítés kocsira 15ft/km, busz bérletre valami 80%-os. Ezen kívül van céges busz is.


tiszta és higiénikus hely, minden hétköznap egy kártyára utalnak 600ft-ot, akkor is ha nem dolgozol, amit a cég kantinjában levásárolhatsz.


pl egy fain menü, leves+második pont 600ft, de többféle választék van. Sokan kartonnal viszik az üdítőket. Nekem ezen a kártyán kb fél hónap alatt több ezer forint gyűlt össze így vittem az üdítőket kartonnal haza.


A munka meg semmiség, van hogy kb az a feladatom, hogy 3 csavart rakok egy kormányszerkezetbe ami futószalagon érkezik elém. Utána azt a gép belecsavarozza és megy tovább a kormánymű a következő emberhez, aki szintén nem csinál sokkal többet. Félautómata gyártósor, és sok az "állás" amiatt, hogy hibát észlel a robot és megbolondul. Olyankor van hogy órákig semmit sem csinálunk csak beszélgetünk meg nevetgélünk.


Szünet:


6-8 óra 15 perc

8.15-10 óra 10 perc

10.10 - 12 óra / 0.00 óra 10 perc

12.10/0.10- 13:35/01.35 25 perc

2óra-4 óra 10 perc

4.10-6óra és vége.


városi uszoda és konditerem ingyenes Egerben, uszodába +1 fő ingyen vihető be a bosch kártyával.


Úgy hallottam hogy aki 2-3 túlórát bevállal az 240-260 körül is kereshet (prémiumokkal), és aki 3 műszakban dolgozik az közel 100 ezerrel kevesebbet kap. Ennyit jelent a 12 órázás.

2017. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!