Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora kezdőfizetést kérjek...

Mekkora kezdőfizetést kérjek gépészmérnökként?

Figyelt kérdés

-BME Gépgyártástechnológia mesterszakos specializációs diploma

-Társalgásszintű angol nyelvtudás

-Catia,Inventor,Creo,Solidworks,SolidEdge,Autocad magasszintű ismerete

-Boschnál töltött gyakorlat kiváló minősítésű ajánlólevéllel

-Főképpen CAm/CAM mérnöki feladatok ellátása a gyakorlati időtartam alatt.



Ezek tudatában milyen kezdőbért kérnétek? Budapest és környéke vagy Székesfehérvár és környéke lenne a cél. Nemsokára végzek úgyhogy ideje nagyjából átlátnom a dolgokat :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 23. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
br. 350k HUF
2017. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valahol 300-450 kozott, cegtol es poziciotol fuggoen, bar kezdokent nem sok alkualapod van.
2017. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismeretségi körömben (3-4 fő) Budapesten a gépészek MSC-s papírral nettó 240-330 Ft-al kezdtek az iskolából kikerülve.

Befolyásolta a megpályázott pozíció és a nyelvtudás!

2017. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cégmérettől is függ. Nekem egy ismerősöm gyakornokként dolgozott az Audiban 6 hónapig, ekkor minimálbért kapott, utána felvették főállásba és a fizetése nettó 200 főlé emelkedett (Bsc-vel). Két éve dolgozik ott, de a fizetése már a nettó 400-at súrolja.

Szerintem is a bruttó 300-400 közötti összeg teljesen reális.

2017. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A bruttó 300.000 az a minimum. Annál alább semmilyen cégnél nem érdemes menni. Innentől kezdve viszont már tényleg a cég mérete, jellege, és a leendő feladat fogja meghatározni, hogy mennyi az annyi. Azt javaslom első körben legyen benned alázat a szakma iránt és ne akard halálra keresni magad 0 munkával, ha több lehetőséged van akkor inkább a szakmait válaszd, mint a többet fizetőt, vagy kényelmesebbet..


pl. inkább menj el egy céghez egész nap CAD-ezni meg CAMezni bruttó 300 kezdővel, mint egy multihoz excelben írogatni meg lótifutit játszani br. 350-ért, még akkor is ha ez nem tűnik logikusnak.


Később meglesz a gyümölcse.


(azért bruttó 350-400-nál többre kezdőként sehol ne számíts)

2017. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!