Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha próbaidő alatt felmondtam...

Ha próbaidő alatt felmondtam és nem mentem be többet dolgozni, de ha meggondoltam magam attól még visszavehet engem a főnök?

Figyelt kérdés
Kicsit variáltam, mert egyszer ugye kiléptem, másodszor meg visszalehetett volna még menni, de nem mentem. S most meg megint visszamennék. Szerintetek van még esélyem vagy ne is álmodjak róla?
2017. febr. 24. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha ahol te laksz az egy kicsiny lélekszámú városka, falu, a kutya nem megy oda dolgozni ahol dolgoztál, emberhiány van, akkor eltudom képzelni, hogy visszavesznek és hagyják, hogy a bolondját járasd velük. De! ha én főnők lennék, harmadszorra ezt már el nem játszanád velem, azt tudom. Egy megbízhatatlan alak vagy akire számítani nem lehet + felesleges papírmunkát csinálsz. Idegorvosi alkalmasságira fix elküldenélek !
2017. febr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"másodszor meg visszalehetett volna még menni, de nem mentem. S most meg megint visszamennék"


Én biztosan nem vennélek vissza.

Holnapután meg megint meggondolod magad.

egy munkahely nem olyan, mint a közért, hogy ha van kedvem bemegyek, ha nincs, nem megyek. Vagy megkomolyodsz, vagy nehézségeid lesznek az életben...

2017. febr. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pontosan. még egyszer elnezi az ember, mert lehet talaltal mast, de esetleg nem jott ossze, igy en egyszer visszavennelek. de aztan fix, hogy ugy zavarnalak el, hogy a labad se erne a foldet, meg akkor is, ha ember hiany lenne. ezt nevezik megbizhatatlan illetonek.
2017. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megbízhatatlan, csak nagyon megijedtem és sokáig gondolkoztam...
2017. febr. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!