Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyibe kerül kb az MIT?

Mennyibe kerül kb az MIT?

Figyelt kérdés
Azért soroltam ebbe a csoportba, mert nem csak az egyetemre gondolok (arra is), hanem az egész ottani életre, kb mennyiért lehet ott munkát kapni (IT-ban), stb.

2017. febr. 24. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne álmodozz.Csak akkor engedheted meg magadnak ha Orbán kölke vagy,de akkor meg úgy sem vesznek fel,mert a világ legjobbjai kerülnek csak ide be, akik ennek utána tudnak járni,és nem itt kérdezik meg.

Érdeklődj inkább a Műegyetem felől.

2017. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ámodozom, hanem utána járok.
2017. febr. 25. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces vagy ! :)
2017. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az itteniekkel.

Főleg ne utolsóval,csak leszólni tud,akinek céljai vannak és leszólják undorító,dehát magyarok vagyunk egy patkány nép.

Én felhívnám az egyetemet,vagy megnézném a weboldalukat sőt van itthon ilyen ösztöndíj lehetőség és akár megpróbálhatod ezt is.

Én is tervezném majd meló mellett,egy MSc-t letolni ott.

2017. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meló mellett Msc az MIT-n?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD gyerekek ti álomvilágban éltek


ha nem roskadozik az otthoni polc matek olimpia diplomákkal és IT versenyen szerzett oklevelekkel és TDK-val és nincs saját kutatási témád esélyed nincs


ébredjetek fel gyerekek !!!!!!!!!

2017. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig amcsiban dolgoznak egyetem mellett.
2017. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.


A tehetséges amcsik meg a zseni kinaiak,japánok,koreaiak és indiaiak akiknek roskadozik a polc mindenféle oklevéltől és kutatási eredménytől.Kimaxoltak mindent ebben az életben.Na ők kapnak ösztöndíjat.

De egy Kelet-európai aki valószínűleg semmit nem mutatott fel még az életben,elvégez egy neve sincs egyetemet Magyarországon, a munkatapasztalata a 0-hoz konvergál.Hogy akarsz így dolgozni?Ott annyi az 1 szobás lakás ára,mint az itteni csúcsfizetés.

Munkát meg nem fogsz kapni kivéve ha van valami nagyon jó tapasztalatod, de arra meg kicsi az esély, ha itt lopod a napot. Ezért mondtam hogy szép álmok ezek persze, de elérhetetlenek számotokra.(Számomra is..)

Évente 20 milliós tandíjra honnan lenne pénzed?Mész a BME-ről a Googlehoz mi?És majd átjársz a Szilicium völgyből Meszecsuszecsba.. :D jaj gyerekek

2017. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem álmodozom, kérdezek. S mint írtam, nem csak az egyetem tandíjára vagyok kíváncsi, hanem az ottani életre. Emellett meg senki sem mondta, hogy Magyarországon tanulok, vagy hogy egy "nevesincs" egyetemről mennék. Nem lennék ösztöndíjas, az lehetetlen. De szerettem volna érdeklődni, hogy abszolút megvalósíthatatlan, vagy k***a nehezen, de meg lehet-e oldani, ottani munkával. S ha lehet, inkább olyan személytől kérek választ, aki valami konkrétat tud. (Mellesleg azon az egyetemen, ahol vagyok, nem egy ember ment az államokba, s dolgozik ott IT-ban, csak nem ismerem őket személyesen.)
2017. márc. 10. 01:12
 9/10 A kérdező kommentje:
*arról az egyetemről
2017. márc. 10. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Wow annyira imádom a híres magyar mentalitást. Ha valakinek nagyratörő vágyai vannak vagy csak szimplán jobb helyzetben van nállunk, akkor hurrogjuk le. Engem is felvettek több külföldi egyetemre, augusztusban költözök ki. Alig várom, hogy elhaggyam ezt az országot.


A kérdésre válaszolva az MIT-n mint szinte minden más egyetemen a tandíjjak minden évben változnak, de 45 ezer dollár körül szokott járni. A googleön az első találatra kiadta az idei év tandíjját és az egyébb felmerülő költségeket. 67.430 dollár ami mai árfolyamon átváltva 18.610.680 FT. Igen ez nagyon sok pénz magyar viszonylatban, csak a legtöbben azt felejtik el, hogy külföldön egy átlagos programozói fizetés 90 ezer dollár/év körül van ami kb 25 millió, de persze a határ a csillagos ég...

( [link] )


Nem lehetetlen megoldani, de azoknak akik csak a sarki CBA-ig mernek elmenni magabiztosan elképzelhetetlen.


Kérdező, ezek nem lehetetlen álmok. Én is hasonlókban kondolkodok és nekem megvalósúlni látszik (igaz nem USA-ban), de nem hiszem, hogy neked sikerülni fog... A kérdéseidre sokkal pontosabb választ tud adni egy-két jól irányzott keresés a googleön és ha erre nem vagy képes akkor nem vagy programozónak való.

2017. máj. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!