Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Való nekem az áruházi biztonsá...

Való nekem az áruházi biztonsági őri munka, ha nem szívesen kapok el fiatal tolvajokat, főleg ha egy lány az illető?

Figyelt kérdés
Jó oké nem egyedül kapom el, de akkor is nagy lenne bennem a sajnálat, meg ritkán van lopás ott, ahová mennék. Válasszam inkább a telephelyet?
2017. febr. 24. 13:43
 1/2 A kérdező kommentje:
de felnőttet meg simán elkapnék
2017. febr. 24. 14:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyik nagyobb áruházban dolgozom úgy,h van azért rálátásom a dolgokra. Nálunk ki van adva, h az őrnek is vevőbarátnak kell lennie. Vagyis h ne hisztizzen valakivel, ha más vevő is látja. Az áruházaknak van biztosításuk lopásra, de feltétel h legyen ott őr. Ki van játszva, az őrnek csak ott kell lennie
2017. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!