Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kifejezetten szép vagyok, az...

Kifejezetten szép vagyok, az iqm mensás szint, fiatal nő vagyok. Ajánlanátok nekem szakmát?

Figyelt kérdés

Most a légiforgalom irányításon gondolkozok és a programozáson.


Prezentálni, beszélni nem igazán szeretek.


2017. jan. 31. 08:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
Nem jó kategóriába írtad a kérdést!
2017. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
De. Mert ez a reklám helye.
2017. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ide írnak a legtöbben.
2017. jan. 31. 08:09
 4/13 icu75 válasza:
76%
Gondolom a kategória kiválasztása gondot okoz egy "mensás szint"-nek. Tuti troll vagy.
2017. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
78%
Sophatnál engem
2017. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy szép vagy, az már elég bármire. Minek még szakma is?
2017. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
79%

Légiforgalom irányítás nem neked való. Ott alázkodni kell, és az ha csak egy szobadísznek vagy jó, attól még nem fognak oda felvenni. iq teszt a legkisebb ami kell oda. És ha nem vagy elhivatott a szakma iránt csak azért mész, mert jól nézel ki és mert állításod szerint okos vagy, az édeskevés oda.


Az ilyeneket átlagba titkárnőnek veszik fel vagy ilyesmi. Hiába vagy nagy iq-s ugyanúgy mehetnél gyárba is dolgozni, vagy pénztárazni, akármi. Egyébként, milyen végzettséged is van?

2017. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha tényleg olyan intelligens lennél (feltéve, hogy nem trollkodásból írsz), akkor eleve nem tetted volna fel ezt a kérdést.

Tudniillik ez baromira kevés adat ahhoz, hogy bármit javasoljunk neked. Nem tudjuk, hogy milyenek a képességeid, mik az erősségeid, kompetenciáid, és hogy mit csinálnál szívesen.

Nyilván olyasvalamit kéne keresned, amit szeretsz is csinálni, elvégre nem mindegy, hogy amit minden nap 8 órában végzel, azt szereted-e vagy netán utálod. A másik fő szempont, hogy érts is hozzá. A programozásnál maradva: hiába szeret valaki programozni, ha nincs meg a megfelelő tudása, vagy nincs hozzá tehetsége, akkor nem sok sikerélménye lesz a szakmában.

Továbbá az sem mindegy, hogy mennyire tűröd a felelősséggel járó stresszt, mert mondjuk egy légiforgalom-irányító munkája óriási felelősséggel jár. Egy apró figyelmetlenség akár emberéletekbe is kerülhet. Ehhez képest mondjuk egy programozó, ha elszúrja a ciklusfeltételt, legeslegrosszabb esetben némi bevételkiesést okoz a cégnek, de legtöbbször csak egy kis pluszmunkát okoz.

2017. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha nem a "testedből akarsz megélni", akkor tök irreleváns, hogy szép vagy-e.
2017. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Cum bucket
2017. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!