Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben hova menjek...

Ilyen esetben hova menjek dolgozni? Rendes vagy diákmunka?

Figyelt kérdés
Befejezem az OKJ-t.De nem igazán tetszett és elhelyezkedni sem fogok tudni vele,csak elcsesztem ezzel két évet az életemből.Szóval most befejeztem az iskolát,viszont jelentkeztem az egyetemre.És nyárra kéne valami munka.De így mi legyen?Diák már nem vagyok.Vagyis az maradok,ha felvesznek.De az nem biztos,hogy felvesznek az egyetemre.Így mehetek diákmunkára?Vagy,ha egy rendes állásra jelentkeznék,akkor meg mondjam azt,hogy leszek 3 hónapot aztán lelépek?

2017. febr. 26. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nincs tanulói jogviszonyod, sem nappalin, sem estin, sem pedig levelezőn, így nehézkes lenne diákmunkát vállalnod. Felnőtt ember vagy, gondolom úgy 20 éves lehetsz. Mint állástalan keresgélhetsz jelenpillanatban maximum munkát magadnak.
2017. febr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezz szórólap kihordónak, vagy vállalj idény munkát, fagyi árulás, címerezés, dinnye szedés, így legalább nem kell magyarázkodnod a 3 nyári hónap miatt és nem is veszed el a lehetőséget olyan emberektől akiknek valóban szükségük lenne a munkára és tartós, fix, megbízható munkaerő lennének.
2017. febr. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy alkalmi munkát egyszerűsített foglalkoztatásban, néhány iskolaszövetkezet foglalkozik ilyennel is, kérdezz utána.
2017. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!