Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti azonnali...

Próbaidő alatti azonnali hatályú felmondás?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdés nem tiszta. 2016.12.01 napjától állok munkaviszonyban. 3 hónapos próbaidő van kikötve. Ma 2017.02.27 van. Ma van az utolsó napom,hogy felmondjak vagy 28.-án is megtehetem még? Köszönöm!
2017. febr. 27. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap sem késő még, de jobb előbb mint később. Vigyázz ! nehogy kifuss az időből, mert akkor már nehezebben szabadulsz.Ragaszkodhatnak a felmondási időhöz.
2017. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen azt szeretném elkerülni ! Ezért kérdeztem, mert ma olyant is olvastam,hogy holnap jár le a próbaidő és aznap már nem mondhatok fel. Én is úgy gondoltam,hogy holnap az utolsó nap, még megtehetem ! Ez sem lesz sétagalopp. Két ügyvezető van, és tartok tőle,hogy nem írják alá. De a biztonság kedvéért ha szabad ha nem készítek hangfelvételt ,ha esetleg megtagadnák.

Köszönöm a válaszod !

2017. febr. 27. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsejével álltál munkába, akkor evidens, hogy a harmadik hónap első napjával válsz nem próbaidőssé. A holnapi napnak még bele kell, hogy férjen.
2017. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy jött ki nálad a mai nap, de holnap van a próbaidőd utolsó napja, úgyh a holnap is belefér még.
2017. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,hogy holnap a próbaidőm utolsó napja. Ma pedig olyan cikket küldtek,amiben azt ecsetelték,hogy holnap lejár a próbaidő. Lehet én értelmeztem rosszul :D Szégyen kezdő TB és Bérügy tanulóként :D Köszönöm mindenkinek !
2017. febr. 27. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Az is szégyen azért, hogy nem tudod, hogy a felmondás egy egyoldalú jogi nyilatkozat. Senkinek nem kell aláírnia. Te felmondtál és kész, olyan nincs, hogy azt nem veszik tudomásul.


Próbaidő alatt felmondasz, cuccolsz és hazamész.

2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy holnap jár le a próbaidőd, ez így van, ebben nem hazudtak. Ha veszel egy heti bérletet, az is vasárnap jár le. Vasárnap éjfélkor (vagy 23:59kor, most talán ez nem olyan fontos). De holnap még egészen a munkaidő végéig próbaidős leszel.
2017. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Így van, holnap még bármikor felmondhatsz, semmit nem kell aláíratni velük, leadod a felmondást és kész. Viszont ha annyira elfoglaltak, akkor jobb ha reggel ezzel kezdesz, nehogy tényleg kifuss az időből, utána már nehezen engednek el.
2017. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mi van ha fogja és összetépi miután kilépek az irodából, mondván ,én nem mondtam fel?!Jogy bizonyíthatnám,hogy de?! ezért akartam aláírást kicsikarni ,nem azért mert nem tudnám,hogy ez egy egyoldalú jognyilatkozat :)
2017. febr. 27. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Na akkor újra:


Nem kell bizonyitanod semmit, akár szóban is felmondhatnal. Vagy postai levélben. De ha Ennyire parázok vigyél. 2 példányt.


Mellesleg megis mibol gondolod, hogy annyira ragaszkodnanak hozzád?

2017. febr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!