Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pannon Workos spanyolországi...

Pannon Workos spanyolországi eperszedésről valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 16:50
 1/2 anonim válasza:
100%

Spanyolországi narancsszedésről van. RABSZOLGAMUNKA. Ha azért mennél ki, hogy pénzt keress, felejtsd el.

Ha csak világot látnál, akkor készülj fel, hogy hajnaltól sötétedésig munka, és utána sem tudsz minőségi módon kikapcsolódni, mert nincs pénzed arra, hogy pl. beülj valahova vacsorázni. Ha hazajönnél, azt biztos, hogy egyénileg (=saját pénzből) kell majd intézned.

Én 10 éve voltam kint és tapasztaltam ezeket, akkoriban még egy stabil gazdaságú ország volt Spanyolország, de ma már ez sem mondható el.

2017. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ja, és a magyar magyarnak külföldön is farkasa, sőt ott még inkább. Ha egy magyar cégen keresztül mész ki, semmi jóra ne számíts, de tényleg. A saját bőrömön tapasztaltam sajnos.
2017. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!