Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire jelent hátrányt munkavállalás szempontjából?

Figyelt kérdés
A McDonald's-ban szeretnék dolgozni, most hívtak be elbeszélgetésre, de látható és elég csúnya hegek vannak az alkaromon. Szerintetek ez kizáró ok?
2017. márc. 6. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem vészes. Ugye nem ilyen érfelvágás után maradt hegekről van szó a csuklónál?
2017. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj a tescoba, ott is lehet pultozni. Van grill, sajt, csemege, hús.
2017. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: Sajnos de, nagyon szégyellem őket és nem csak a csuklómon van hanem az egész alkaromon. Már régiek de még mindig látszanak és le sem tagadhatnám, hogy hogyan keletkeztek és ezért érdekelne, hogy lehetséges e , hogy majd azok miatt nem vesznek fel?
2017. márc. 6. 15:52
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, lehetséges.

Engem egyszer azért nem vettek fel egy helyre, mert előtte vérvételre kellett mennem, nem sikerült, "talicskáztak", bevérzett, illetve szivárványos lett ( sárga, zöld, stb), s kifelé jövet az ajtónál megkérdezte az interjúztató, hogy ugye kábítószerezek? :D

Mondtam, hogy nem, nem is szoktam soha - de láttam, hogy nem hitte el. Mondjuk nem is volt olyan nagyon jó hely, hogy kapaszkodtam volna érte...

2017. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elrejted hosszú ujjú felsővel? Vagy ha alapozóval, púderrel, hasonlókkal elfeded? Ezen a videón egy férfi összes tetoválását tüntetik el így, ezért gondolom, hogy hegeknél is segíthetne: https://www.youtube.com/watch?v=CukxjO0l67w
2017. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. márc. 7. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!