Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most állok pályaválasztás...

Most állok pályaválasztás előtt. Tudnátok nekem mesélni a könyvelői állásról? Írtam kérdéseket, amikre kíváncsi vagyok, de saját vélemény is jól jönne.

Figyelt kérdés

Négy éves érettségi képzés után fogok könyvelőként tanulni.

Félek a szakmától, mert nagyon nehéznek állítják be a titkárnő mellett. Viszont állítólag jobban fizet. Ez mennyire igaz?

Szóval a matematika nem az erősségem, mindig csak átcsúsztam, viszont magolni, fogalmakat tanulni az könnyen megy. Azt mondták, hogy a könyvelőhöz nem kell nagy matek tudás, hanem sokkal inkább logika, százalék számítás és valószínűség számítás. Ezek mennek. Irodai munkát is szívesen végeznék. Kell tartanom a matek tudásom miatt a szakmától? Nehezebb lesz így felzárkoznóm? Ti jók voltatok matekból?

Nehezen vesznek fel egy új nem rég végzett könyvelőt?

Számít a jó nyelvvizsga az állásban, vagy nyelvtudásra nincs szükség gyakran?

Köszi a válaszokat!

U.i: nem pesti vagyok, meg nagyobb városi, hanem csak vidéki.


2017. márc. 6. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell tartanom a matek tudásom miatt a szakmától? NEM

Nehezebb lesz így felzárkoznóm? NEM

Ti jók voltatok matekból? NEM (alig kettes)

Nehezen vesznek fel egy új nem rég végzett könyvelőt? ÁLTALÁBAN IGEN, MERT SOK A MUNKA, ÉS NAGYON KELL A HOZZÁÉRTŐ KÖNYVELŐ.

Számít a jó nyelvvizsga az állásban, vagy nyelvtudásra nincs szükség gyakran. ÉN NEM TUDOK EGY NYELVET SEM, MÉGIS 30 ÉVE KÖNYVELEK. MONDJUK ÉN TELJESEN MAGYAR CÉGNÉL DOLGOZTAM VILÁG ÉLETEMBEN.

2017. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!