Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondási idő, mi történik...

Mulan021 kérdése:

Felmondási idő, mi történik ha nem töltöm le?

Figyelt kérdés
Felmondtam a munkahelyemen, a főnököm nem hajlandó közös megegyezéssel, korábban elengedni, de mióta felmondtam folyamatosan csak azt keresi, hogy hol köthet belém. Mindenképpen szeretnék eljönni, mi történik, ha nem töltöm le a teljes felmondási időmet? A szerződésben és a munka törvénykönyvében sem találtam erre vonatkozó részt.
2017. márc. 7. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, tudom, hogy több kérdés is van ebben a témában. 60 napos felmondási időm van. Azonban a munka törvénykönyve szerint 30 nap kéne, hogy legyen.


"Felmondási idő számítására a Mt. 68 - 70 az irányadó, a felmondási idő a jelen szerződés aláírásakor 60 nap."

2017. márc. 7. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány éve vagy ott, mert nő is ám a felmondási idő. Nézd emg ammunkaszerződésed, ott mit írtál alá...

Máskülönben meg kaphatsz a nyakadba egy szép kis munkaügyi pert, mivel kötelességed a munkavégzésre megfelelő állapotban megjelenni a munkahelyeden. A helyedben szarnék arra, amit mond, ha magyaráz, üvöltözik stb., arrébb mész, hogy "aha, ez tök érdekes". A munkával nem kell sietni, de hibát ne véts lehetőleg. Szépen elcsorgatnám a nyálam, 1 leütés/perc. Nagyon ganéskodni nem kell, viszont magadat agyontörni sem.

2017. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem hozzászólóval. Tenni nem tudsz semmit, mert te jársz pórul a végén. A helyedben én sem szakadnék bele a munkába, gondolj arra, hogy nemsokára megszabadulsz tőle, ne foglalkozz azzal,amit mond, legjobb ha meg se hallod.
2017. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs a szerződésben a felmondási idő és a cégnél nincs kollektív szerződés, ami ezt másként szabályozza, mint az MT, akkor alapból 30 nap, mivel ilyenkor az MT az irányadó.

Ha Te mondasz fel, akkor nem növekszik a felmondási idő a cégnél eltöltött idővel arányosan.

Az akkor növekszik, ha Neked mond fel a cég.


Ha nem töltöd le a felmondási idődet, akkor jogellenes a munkaviszony megszüntetésed, és ilyen esetben a cégnek jár a felmondási időnek megfelelő díjazás. Tehát ha a felmondási időt 30 nap, akkor az arra eső díjazást (nem nettó bér, nem bruttó bér, hanem annak megfelelő díjazás) köteles vagy megfizetni a cégnek.

Ez nem azt jelenti, hogy visszatarthatja, hanem azt, hogy felszólít arra, hogy fizesd meg neki, hivatkozva az MT paragrafusaira. Ha önként nem teszed, akkor munkaügyi pert indíthat, és elkezdheti mindenki bizonygatni az igazát.


Ugyanis a "jogellenességet" igazolni kell, nem elég az, hogy a cég megvádol vele, mivel ha nem jelensz meg a munkahelyen, attól még nem biztos, hogy azért, mert szabotálod a munkát, lehet, hogy kómába estél, és akkor már nem jogellenes munkaviszony megszüntetésről beszélhetünk. Pontosan ezért nem tarthatja kapásból vissza a fentebb említett díjazást.


Ha mégis jogellenes a dolog, akkor a fenti díjazáson felül - munkaügyi per keretén belül - kártérítési igénnyel is élhet, ha bizonyítani tudja, hogy hirtelen távozásoddal milyen, és mekkora kárt okoztál neki.


A dolgozók ilyenkor szokták azt meglépni, hogy elmennek táppénzre, mert az alatt is letelik a felmondási idő.

2017. márc. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!