Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az a munka, ahol nincs...

Pszicho88 kérdése:

Melyik az a munka, ahol nincs főnököm és nem kell emberekkel együtt dolgoznom?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nincs kedvem emberekkel együtt dolgozni, meg a főnököket sem szeretem. Melyik az a munka, ahol egyiket sem kell elviselnem és még a hülye vendégeket sem látom?

2017. márc. 9. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeliőr.
2017. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Depresszív, lehangolt és pénikbeteg vagyok.

Leírom mielőtt jönnek a biztos nincs kedvem dolgozni és hasonló kommentek. Van kimondottam pánikbetegek, depressziós emberek részére valami munka, ami emberséges?

2017. márc. 9. 13:45
 3/18 A kérdező kommentje:

Az például egy jó ötlet az éjjeliőr. :)

Igaz picit unalmas, de nem megerőltető és kimondottan, közvetlenül nincs is felettese az embernek.


Valakinek valami más ötlet?

2017. márc. 9. 13:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Boncmester, kamionsofőr, darus, mozdonyvezető, hegesztő, hullamosó.
2017. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem inkább változtass magadon és ne ehhez igazítsd az életed.
2017. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Boncmester, kamionsofőr, darus, mozdonyvezető, hegesztő, hullamosó."


Ezek is jók.

Lényegében tetszik is mindegyik.

A boncmesternek biztos sokat kell tanulni, azt azért zárom ki és oda gyomor is kell.

Mozdonyvezetőnek milyen végzettség kell?

Darus? Egyikről sem tudok semmit.

Valakinek vannak ilyen szakmájú ismerősei?

2017. márc. 9. 14:19
 7/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem inkább változtass magadon és ne ehhez igazítsd az életed."


Nekem nem kell magamon változtatni, így vagyok tökéletes.

A lényeg önmagunk elfogadása.

Ha problémáid vannak kezeltesd magad.

2017. márc. 9. 14:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha problémáid vannak kezeltesd magad."

Ez számodra hatványozottan javallott lenne.

2017. márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem vagy te se pánikbeteg, se szociális fóbiás, egyszerűen csak egy beképzelt, öntelt kis pukkancs, aki képtelen másokkal együttműködni.

Most már értek mindent.

2017. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

SZia!

Én teljesen megértelek. Én nem vagyok semmilyen beteg - legalább is nem voltam még kivizsgáláson, ahol fény derülhetett volna rá - de egyszerűen képtelen vagyok emberek között dolgozni. Eddig több helyen is dolgoztam hosszabb, rövidebb ideig, borzasztóan idegesítenek az emberek, egy külön irodában ellennék, de az, hogy naphosszat hallgassam az ilyen olyan nyöszörgésüket, kínjukat, pletykáikat, stb. számomra elviselhetetlen. Itthon is néha szükségem van magányra, mindig saját szobám volt, ahova elvonulhattam, ha arra volt szükségem.

Sajnos én nő vagyok, én is gondolkoztam már a kamionozáson, de nőknek állítólag nem ajánlott, mozdonyvezető sem lehetek, mert nő vagyok, ami kizáró ok. Sajnos nőként még nehezebb találni megfelelő, egyedül végezhető szakmát, most felvettek egy pénzügyes munkára, már előre félek, hogy belebolondulok, utálok emberek között lenni. Nekem nem az együttműködéssel van bajom, csak egyszerűen imádok egyedül lenni a nap nagy részén.

Most az a célom, hogy amíg nem találok egyedül végezhető munkát, addig megpróbálom kibírni a pénzügy osztályon, ahova flevettek, hátha sikerül feltörnöm és X év múlva lehet saját irodám.

2017. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!