Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnénk a párommal külföldö...

Letti26 kérdése:

Szeretnénk a párommal külföldön dolgozni, hogy együtt lehessünk, miben gondolkozzunk? Írnátok tapasztalatokat, aki ilyen helyzetben van, akinek sikerült?!

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy erted hogy "hogy egyutt lehessunk", most nem vagytok?


Milyen nyelveket ismertek a magyaron es angolon kivul? Mi a vegzettsegetek, es azonfelul mihez ertetek meg?

2016. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy értettem,hogy Ő már most is kint dolgozik festőként Németországban,én itthon vagyok.Mindketten a németet nyúzzuk,a semminél többet megértünk.
2016. szept. 6. 13:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy érted ? Mert ez kétértelmű is lehet ...Ezt lehet úgy is hogy ez titkos kapcsolat ,csak szeretnétek kint közösen munkát találni ,hogy többet együtt lehessetek ....Vagy ez teljesen normális 7 köznapi kapcsolat ,csak új életet ..jobb jövőt akartok kialakítani ....
2016. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jajj ...bocsánat .....későn olvastam amit irtál
2016. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel a párod már kint dolgozik, nekiáll keresni neked is munkát. Aztán utána néz lakásnak, ahol együtt lakhattok majd. Ha talál munkát részedre, akkor fogod a motyódat és utazol.
2016. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk a férjemmel ...ő kint Németországban (szintén festő),én a lányunkkal Magyarországon .Albérlet a legfontosabb ...ha kiköltöztél ,a lakcímbejelentkezés után lehet melót keresni ... Hotelbe jó eséllyel felvesznek szobalánynak ...tudom ,amikor én is hoteleztem ,volt aki meg sem tudott szólalni ,mégis ott dolgozott..Egyébként azóta teljesen kiköltöztünk ...a lányunk most kezdi itt a sulit . Hová gondolkoztok Németországban ?
2016. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5. ez így nem igazán megy ..amit irtál ...A legfontosabb ,legyen meg az albérlet ,oda az Anmeldung ...Ne a férje keresse a munkát neki ,talál majd ő is magának ,ha kint lesz .. Már állásinterjúra úgy kell menni ,hogy viszi a lakcímbejelentő papírt magával ,kérik mindenhol ...többek között német adószámot ,bankszámlaszámot ,Gesundheitskarte-t...
2016. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szepen kimesz hozza, es amig munkat keresel addig az o fizujabol eltek. Mashogy ezt nem lehet.


Nalunk ez ugy volt, hogy Franciaorszagban dolgoztam (es dolgozom most is), eleinte csak en kerestem, ez volt 2011-tol, utana is jo ideig mivel jott az elso gyerek aztan a masodik, es vegul most egy eve talalt felesegem is munkat.

Kint egy (rendes) fizetessel eltek ugy meg kb mint otthon kettobol.

2016. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen osztom a 8. véleményét
2016. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen ez mind szép és jó,de ő magyar céggel van kint,ami azt jelenti 3-4 hetente jön haza pár napra.Mindig változó helyen dolgoznak,ezért akkor Neki is új munkahelyre kellene mennie,valami helyhez kötöttre.
2016. szept. 6. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!