Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen engedély vagy végzettsé...

Milyen engedély vagy végzettség kell ahhoz, hogy HR cég tulajdonosa legyek pontosabban, hogy alapítsak egyet?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem emberekkel és cégekkel foglalkozni egyszerre és gondoltam, hogy ez egy jó ötlet lenne. Ha valakinek van tudása vagy esetleg tapasztalata ezen a téren,hogy mi hogy működik stb. akkor várom a válaszát.

2017. márc. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
nem kell hozzá semmi a megszokott dolgokon kívül, amik cégalapításhoz szükségesek
2017. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak annyi a teendőm, hogy alapítok egy bármilyen típusú céget (kft, bt stb.) és utána csinálom, amit egy HR cégnek cinálnia kell?
2017. márc. 9. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
ige, feltéve,hogy értessz hozzá
2017. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha munkaerő közvetítő s akarsz lenni, akkor kell HR-es végzettségű alkalmazott is, ha magad nem vagy az, és EU-n belülre 500.000 Ft, Eu-n kívülre meg 3 millió letét.
2017. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Bocs, elírtam EU-n kívülre 1 millió, ha pedig munkaerő kölcsönzés is van, akkor 5 millió a vagyon biztosíték + iroda és heti legalább 20 órában szakképzett munkaerő alkalmazása.
2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!