Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt szerezni...

Kenzo. kérdése:

Hogyan tudnék pénzt szerezni fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eloszor is amit tudni kell, hogy tenyleg nagyon fiatal vagyok, csak egy kis zsebpenzt szeretnek szerezni. En nem szeretnek anyumek ele allni azzal hogy penz kene vagy barmi, mert ez nem az en stilusom, viszont egy keveske penzhez jo lenne hozzajutni önerőből.

15 eves vagyok. Mielott barki rakerdezne hogy megis mihez kell nekem penz ilyen fiatalon, leirom. Peldaul ha vasarolni szeretnek ruhat, ahhoz pl kellene, mivel most nagyon sok mindent sikerul kinőnöm.:/

Baratnomet ha moziba szeretnem vinni, persze ezzel nem arra celzok hogy egy penzehes akarmi a baratnom, nem egyaltalan nem de azt viszont nyilvan nem varhatom el hogy o fizesse vagy barmi, maximum az o reszet.

De tegyuk fel ha egy kis meglepetest szeretnek neki kitalalni ahhoz is kell.

Viszont ide barmit felsorolhattam volna igazabol.

Es a ti otleteitekre lennek kivancsi, tanacsaitokra.

(Ha ez meg mondjuk segit, sportolok a suli mellett, tehat hetvegen meccs van, baratnommel a talalkozas az megoldhato lesz mindenkepp.)

Barmi otletet meghallgatok, akar megativ kommentet amibe van, epito kritika. Aldozatokat is hozok ha kell, viszont ezt atertekelem. :)


Koszi elore is!


15 / F (hamarosan 16)



2017. márc. 10. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Napi 600x kérdezik, keress már rá. Újat azon felül senki nem fog írni.
2017. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

szokták mondani, hogy "fiatal voltam, és kellett a pénz"


vajon mire utalnak ilyenkor? :D

2017. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

XDDDDDD

Koszi, jofej vagy.XDDDD

nyilvan a baratnomnek is tetszene ha him ri*ancba felcsapnek.

2017. márc. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!