Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkavállalói felmondás...

Munkavállalói felmondás "visszamondása"? Ha beadtam a felmondásomat akkor 1 hónap a felmondási idő, ez idő alatt megváltoztathatom a véleményem. Ha most megváltozott hogyan tudom semmissé nyilváníttatni a felmondópapíromat?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Beszélsz a főnökkel, aztán megy a kukába.
2017. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy változtathatod.

Ha jó fej a főnököd akkor veheti semmisnek, de erre nincs garancia. Meg hát ki akar megbízhatatlan alkalmazottakat.

2017. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
Visszavonhatod a felmondásodat, de a munkáltató NEM köteles ezt elfogadni. Szóval ha a főnöknek felkúrtad az agyát, akkor ennyi volt, mese volt.
2017. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az egész történet úgy szólna, hogy külföldre mennék dolgozni, de még iskolába járok és ugye itthon dolgozom, ezért most beadtam a felmondást, hogy minél előbb ki tudjak menni. viszont beszéltem a tanárokkal és mondták, hogy ezt az évet fejezzem még be itthon és a következő évet akkor távoktatásban is el lehet végezni. ezért gondoltam, hogy ha lehet ezt visszamondom, dolgozok két hónapot aztán megint beadom (mivel még 3 hónap az iskola ugye 1 hónap a felmondási idő így iskola után rögtön tudnék menni)

vagy másik opció keresek egy másik munkát erre a 2 hónapra mivel elvileg 3 hónap a próbaidő mindenhol két hónap után indoklás nélkül próbaidőn belül felmondhatok.

ez a két lehetőség jutott eszembe.

2017. márc. 15. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó fej kukába dobja, de erre kevés az esély. Bizonytalan munkaerő és befektetés vagy, te is mondod, hogy csak 2-3 hónapra kéne munka, minek tartson meg és fizesse utánad a járulékokat? Kifizetődőbb neki mást keresni.
2017. márc. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem vonhatod vissza. Csak úgy működik, hogy "fű alatt", vagyis ha jó fej a főnök, akkor kukába köt ki.
2017. márc. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!