Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni részmunk...

Mennyit lehet keresni részmunkaidőben?

Figyelt kérdés

Melyik munkakörben mennyi az órabér?

Hol lehet részmunkaidős munkát találni, milyen munkakörökben?

Bejelent a munkáltató, ha részmunkaidőben dolgozok?

Mennyire lenne megerőltető, ha mellette iskolába is járnék? (Felsőoktatás)


Szívesen várok egyéni beszámolókat, tapasztalatokat. (Főleg részmunkaidőben dolgozó egyetemistáktól, de bárkitól jöhet.)



Nézzétek el a buta kérdéseimet légyszi. Teljesen kezdő vagyok a témában. Nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2017. márc. 16. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy call centerben dolgoztam részmunkaidőben, és ugyanúgy be voltam jelentve, mint a 8 órások. De gondolom, nem vagy a válaszommal nagyon kisegítve, hiszen nem árultál el semmit arról, hogy mit szeretnél. Pincérkedni is lehet részmunkaidőben.
2017. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan munkákra gondoltam, amikhez nem kell semmilyen végzettség, hanem elég csak az érettségi.
2017. márc. 16. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik munkakörben mennyi az órabér?"

- ez attól függ, hogy szakképzettséget igényel a munkakör vagy sem, mennyit fizet a munkáltató (lehet, többet, mint a minimum), stb. "Kapaszkodónak" annyit, hogy a képzettség nélküli (árufeltöltő, stb) munkakörben 4 órás részmunkaidőben (heti 20 óra) min. nettó 42 ezret lehet megkeresni.


"Hol lehet részmunkaidős munkát találni, milyen munkakörökben?"

- sokféle van, ha diák vagy, akkor diákszövetkezettel esetleg könnyebb munkát találni (be kell regisztrálni)


"Bejelent a munkáltató, ha részmunkaidőben dolgozok?"

- törvény szerint be kell, a valóságban ez nem mindig így van


"Mennyire lenne megerőltető, ha mellette iskolába is járnék? (Felsőoktatás)"

Hát, ezt Neked kell eldöntened... Van, aki simán megoldja ( pl. hétvégén 2x8 óra, péntek 4 óra), van akinek túl sok.


"Hol lehet részmunkaidős munkát találni"

Nem írtad, mégis az ország mely pontján laksz? Szabolcsban nyilván kevesebb, Budapesten sokféle, stb.

2017. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2#.

Budapesten tanulnék majd tovább. Br fogok jelentkezni a diákszövetkezetbe, köszi a tanácsot.

2017. márc. 16. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Óriási a szórás, 40-től kb 200-ig bármi lehet, volt olyan beosztottam, aki 4 órában 140-et hazavitt.
2017. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös:

"volt olyan beosztottam, aki 4 órában 140-et hazavitt."


Képzettség nélkül, érettségivel? - azt nem nagyon tartom valószínűnek... Mivel a kérdező még csak most menne majd egyetemre, feltételezem, nincs szaktudása, gyakorlata még semmiben. Max idegen nyelv...

2017. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 130at keresek képzettség nélkül 4 órában pusztán éretségivel.:D
2017. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!