Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető munkát...

Otthon végezhető munkát valaki ajánlan, akinek valami bevált gyes mellet?

Figyelt kérdés
Gyes mellet szeretnék egy kis plus pénzt keresni. Valami internetes munkára gondoltam szakmám az nincs csak egy érettségim és abbol is info volt a a választhato tantárgyam szoval értek azér a géphez meg a world excel meg ezekhez. Szoval ha tud valaki ilyen munkát ami esetleg neki is bevált azt megköszönném, tudom hogy ezeknek nagy része kamu de hátha segitetek nekem. De nyitott vagyok olyan tapasztalatokra is akik igy vannak ezzel a plus pénzel és ők mással foglalkoznak.

#távmunka #gyes mellet #plus pénz
2017. márc. 17. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Olvasni nem tudsz (kapcsolódó kérdések), írni sem, van egy infó érettségit meg neted. Komolyan, mit vársz? Nem 1996-ban vagyunk, hogy nagy szám ha van otthon neted.
2017. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Értesz a word-höz meg excelhez? Akárcsak minden általános 8-ból kikerült gyerkőc.

Képzettség nélkül, sima érettségivel mégis mit akarsz csinálni? A tipik, értelmes otthon végezhető melók (social media/online marketing, grafikus, stb) esetedben kiesik, szóval marad számodra az AVON, meg társai.

2017. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 Normális válaszokat várok és nem arra voltam kiváncsi hogy mennyire vagy okoskodo a irásommal és olvasásommal kapcsolatban.

2 Nem ebböl szeretnék meg élni és fentartani egy családot vagy háztartást hanem csak egy kis pluszt és irtam is ha valakinek van más ötlete aki ugyan igy van ezzel azt szivesen elolvasom.

3 Tudod inkább lennék 1996-ban ott legalább szerintem nem voltak ekkora bunko,parasztok az emberek mint 2017-ben(tisztelet a kivételnek). Ha feltesz egy ember egy kérdést és segitséget kér normálisan akkor miért nem tud rendes választkapni rá még akor is ha nem irt helyesen vagy rossz kategoriába sorolta.

És örülök neki hogy enyire ismersz hogy mit hogyan tudok biztos okos neted vagy géped van ami megmondja az illető tudási szintjét.

Nah szoval normális válaszokat várnék és akitöl kapok azt elöre is nagyon megköszönöm!

2017. márc. 17. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mlm. Akik csinaljak es engem is be akarnak szervezni, azt mondjak nekik bevalt.
2017. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Add el a Vaterán a felesleges, megúnt, használt, kinőtt holmijaidat: néhány jó fénykép, jó leírás , levelezés, stb.

Csak előbb olvasd el a Vatera szabályzatát - nehogy kellemetlen meglepetések érjenek... :-) (pl. kiemelés, meg ha 2 oldalra listázol (Vatera, Teszvesz), akkor dupla listázási díj, stb.

2017. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Nézelődj itt és hasonló oldalakon. Bár az indiaiakkal nehéz versengeni bármiben is, mert szinten ingyen megvan minden tegnapra.

2017. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de az oldal televan ilyen kerdesekkel, es mindegyik alatt le van irva, hogy szaktudas nelkul nehez barmilyen otthonrol vegezheto munkat talalni, ha csak nem akarsz nuskinezni vagy seacretezni.
2017. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
#5 aki benne van, mindegyik ezt mondja. Sajnos egyik sem ferrárival közlekedik.. pedig ezt ígérik.
2017. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Azt azért elárulhatnátok, a Vaterás válasz miért van lehúzva?

Gyerek mellett kezdte nem egy kismama - sőt, úgy indult az egész Teszvesz például - és van, akinek sokáig a megélhetése múlt rajta.

Engem is sokszor kihúzott már a bajból - nem egyszer fordult elő, hogy ha megvettek 2-3 ezer ft-ért valamit, rögtön mentem is ennivalót venni.

2017. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Hiába parasztozod le a népet, ettől még igazuk van.


Mégis mit vársz? Szakmád nincs, érettségije boldog-boldogtalannak van, az azt jelenti hogy semmihez nem értesz. A word, excel és gép tudás meg mindenkinek megvan alap szinten, főleg ma amikor mindenki 0-24-ben facebookozik.


Ezek amúgy sem önálló "tudományok", senki nem azért fog felvenni mert de jól tudsz excelezni. Ez csak egy kiegészítő tudás ahhoz, hogy elvégezd a saját munkád.

2017. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!