Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miert vesznek az emberek egy...

Miert vesznek az emberek egy kalap alá minden közmunkást, mintha mindenki alkoholista, aluliskolázott lenne, akik semmi másra nem alkalmasak, mint söprögetni?

Figyelt kérdés
Holott sok kèpzett ember dolgozik különfèle hivatalokban, intèzmènyekben ugyanazt a munkát vègezve közmunkáskènt felvève, mint a rendes dolgozók.
2017. márc. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az utcán söprögető személyek jól láthatóak: láthatósági mellényben vannak.

Az irodákban meg nem kell láthatósági mellényt viselni és a dolgozóra nincs ráírva, hogy "közmunkás vagyok".

2017. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert a nagy átlag az. Ha nem adtak volna rá okot akkor nem ez lenne a megítélés. Most az hogy 10000-ből van 1 aki nem olyan az meg senkit nem érdekel.
2017. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi kis falunk. :-)

Baki

Szifon

Matyi

Annyira találó! :-)

2017. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Multkor beszélgettem egy közmunkás csoporttal akik éppen a város főterét takaritották,de olyan alkohol szag jött róluk amikor beszéltek😨

Nem csoda hogy mindenkiben az ragad meg hogy a közmunkások tanulatlanok,alkoholisták,munkakerülők,és ápolatlanok is.Ez a ápolatlanság is jellemző rájuk,és nagyon sokszor cigiznek.

2017. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom néhány utcán dolgozó közmunkásnak olyan szaga van, hogy a cigi csak javít rajta. Kb. az összesen látszik, hogy semmirekellő. Komolyan az igénytelenség magasfoka. Középkori szinten vannak. A lakók meg nyilván ezeket az embereket látják ezért velük azonosítják az összes közmunkást, akik a hivatalban dolgoznak azokkal nem találkoznak.
2017. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!