Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kell asztalt cserélni...

Miért kell asztalt cserélni munkahelyen?

Figyelt kérdés
A kérdés pontosítása végett, nem tudom ki halott már róla esetleg tapasztalta, de vannak munkahelyek, ahol irodai vagy valamilyen asztalnál végezett munkát végeznek a dolgozok, de minden nap másik asztalhoz kell ülniük. A kérdés tehát az volna, hogy ez valami hatékonyság növelési módszer vagy ennek az oka?

2017. márc. 23. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

ez max olyan helyen működhet ahol, mindenki ugyan azt csinálja...

ha mást csinálnak, egyértelműen ez egy szar rendszer

2017. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan irodaszervezési elv, hogy nincs senkinek fix helye, hanem mindenki oda ül le, ahová szeretne (és ahol épp van szabad hely).
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
#1 ez butaság, legtöbb helyen megoldott, hogy saját fiokba lepve minden gépről ugyanazt látja a felhasználó, tökmindegy melyik gépnél ül...
2017. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hot desk rendszer sok helyen van. Laptop + hálózati hozzáférés és minden meg van oldva. A papírokat már amúgy se nagyon támogatja senki.


Én dolgoztam ilyen helyen. De az azért nem volt, hogy máshova KELL ülni, ha volt ugyan ott hely mint tegnap akkor oda ültel, ha foglalt volt akkor máshova.


A lényege, hogy kb 10-15%al kisebb iroda is elég mert aki utazik, szabin van, beteg, stb annak nem kell fenntartani a helyét.

2017. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#3! wáóó ha nem mondod, h hálózatba vannak kötve a gépek, akkor nem is tudom (sarcasm)

de azért nem csak informatikai munka van, persze egyre nagyobb az arány, de még nem (lehet, h nem is lesz soha) 100%

2017. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak az van de arról van szó te szerencsétlen (nonsarcasm) vagy úgy gondold, hogy van olyan munka, ahol papir hopelyheket vagdosnak minden nap másik asztalnál? Mondj mar egyetlen munkakört, ahol az asztalon nincs sz.gep vagy dokkoló es nem tárgyaló...
2017. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Aki abszolút dilettáns office management témában, az miért böfögi ide a sületlenségeit?


Tessék:

[link]


További olvasnivalók:

[link]

[link]

2017. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
49%
Olyan nincs hogy kötelező asztalt cserélned, főleg nem minden nap.
2017. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!