Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikortól "illik" cserélni...

Mikortól "illik" cserélni valakivel a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek egyetemista, de addig is szerettem volna dolgozni. Holnap megyek egy cukrászdába, ha minden jól megy, péntektől dolgozhatnék is, de most közbejött valami, ami miatt jövő szerdán nem tudnék dolgozni. Ezt sem mondhatom le, de a munkakeresést sem szeretném még majdnem egy héttel későbbre tolni, így is eltelt már 3 hét az érettségi óta. Tehát ha esetleg ide felvennének (és egyáltalán be kéne mennem szerdán), már megkérhetnék valakit, hogy cseréljen velem, vagy az ilyen korán még bunkóság?

2015. júl. 7. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Téged vettek fel, de mást küldenél magad helyett dolgozni...

Gondolod, hogy akit te választanál, megfelel a főnöknek is?!

Én ilyen esetben mindkettőtöket elzavarnálak a francba.

2015. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem a csere azt jelenti, hogy egy munkatársamat megkérem, hogy menjen be helyettem szerdán, én meg viszonzásképp bemegyek helyette mondjuk csütörtökön.
2015. júl. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!