Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen kocsikra kiknek van pénze?

Ilyen kocsikra kiknek van pénze?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=nUhMVPqep7A&list=PL4gOYdRTB9..

Természetesen a vállalkozókat leszámítva. Egy ilyen M6-os 40 milkánál kezdődik és azért írtam, hogy a vállalkozókat leszámítva, mert ők tipikusan inkább luxuslimuzinokat vásárolnak (Audi A8, 7-es BMW, S Merci). Nem hiszem, hogy egy begyepesedett öreg posztkomcsi, pont egy 560 lovas hátsókerekes sportautóval száguldozna.



2017. márc. 28. 14:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Értő olvasás nem az erősséged ugye?
2017. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

# 17


El vagy tévedve. Autóiparban dolgozom, itt egy top manager havi bére 6 számjegy euróban.

Az évi 150K EUR nem egy istentől elrugaszkodott összeg, annyira nem, hogy jelenleg 70 freelancerrel dolgozik a csapatunk, a NAPI DÍJUK 800-1300 EUR között mozog régiótól függően. És nem ITsek, hanem simán jó szakemberek a saját területükön.

Természetesen nekünk csak évi 40-50 napot dolgoznak, de szinte mindegyikük be van táblázva egész évre és erősen kétlem, hogy másnak 80 EUR-ért dolgoznának naponta...

2017. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
39%

"Autóiparban dolgozom, itt egy top manager havi bére 6 számjegy euróban. "


En is abban dolgozom, ugyhogy engem ne etess az eves 150e euros fizetesekkel, az olyan ritka mint a feher hollo...


A topmanagereket en is irtam, de nekik meg nem kell autot venni mert megveszi nekik a ceg. Hja es es szazezres nagyvallalatnal van mondjuk egy tucat topmenedzser...


A kulsosok fizetese is sokkal alacsonyabb altalaban, amirol te irsz az maximum nehany nagyon ritka es keresett szakterulettel lehet meg.

2017. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%
Adócsalók, cégtulajok, pénzmosó maffiozók, Fideszes politikusok és azok ismerősei
2017. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

# 23


Hát akkor az a 100 fő akivel én dolgozom úgy látszik egy nagyon ritka kis csapat, velem együtt vagyunk kb. 10-en akik ennél kevesebbet keresünk...

Persze aztán lehet a Dacianál vagy egy SSC-ben más a helyzet....

2017. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg mint említettem:

"Szerinted ha akarna nem tudná kifizetni?"


Nyilván nem akarja, mert mindenkinek van céges autója. De ha erre vágyna simán megtehetné.

2017. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán fingod sincs mennyit keresnek. Nekünk külsős mérnököket olyan 60-70 euro/óra áron ad el a cégük. Saccold meg hogy ebből ők mennyit látnak. Ja és nem Dacia...
2017. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
én a rózsadombon lakok tehát engem ilyesmi autók vesznek körül sokszor én is elgondokodok de szerintem általában a cégvezetőjd tgk persze sajnos mi nekünk nincsen ilyenünk hát majd talán egyszer de tényleg ha eljössz a 2 kerbe itt szinte minden második autó egy bmw,merci,vagy audi
2017. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27


De, pontosan tudom. Netto 900-1350 eur\nap a napidíj...

2017. ápr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!