Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan jelentkezzek egy...

Hogyan jelentkezzek egy álláshirdetésre, amit tegező hangnemben írtak?

Figyelt kérdés

Nyári munka lenne, vendéglátásban. A hely elég laza, fiatalos. A Facebook oldalukon láttam a hirdetést, amit tegezve írtak, illetve minden posztjuk ilyen stílusú inkább. Hogy küldjek jelentkezést? Személynév nincsen megadva, hogy kinél érdeklődjek, csak a hely nevével az e-mail cím. Magázzak, tegezzek? Mi legyen a megszólítás?

Egyébként 19 éves lány vagyok, és eddig mindig magázva írtam levelet idegeneknek, de most nem tudom mi lenne a jó lépés :D


2017. márc. 29. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyse.

Mármint így értem

"KEdves hirdető! Láttam az XY hirdetést és ezúton szeretnék jelentkezni rá, mellékelten küldöm az önéletrajzom. Üdvözlettel: ASDF"

2017. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt akarom ebből kihozni, hogy így se nem tegezed, se nem magázod, de a levél meg korrekt.
2017. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt XY.

Szeretném megpályázni xy pozíciót.

1 millót akarok keresni havonta kp-ban :D

Csak viccelek én is laza vagyok mint a hirdetésetek.

Jó lesz 500 ezer is/hó de kp-ban :D


Üdvözlettel:

xy

2017. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!