Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek újra ugyanahhoz...

Jelentkezzek újra ugyanahhoz a céghez, ahova felvettek volna fél éve, de én nem mentem?

Figyelt kérdés

Olyan fél éve voltam egy cégnél állásinterjún, fel is vettek volna, csakhogy én meggondoltam magam, és nem mentem oda. Csak annyi a gond, hogy nem is szóltam, hogy nem jön össze a meló, és hívtak onnan, én meg fel sem vettem a telefont. Tudom, hogy bunkó voltam, ez tény. Legalább mondtam volna valamit. De az a lényeg, hogy megbántam, mert a jelenlegi munkahelyem, ami akkor is megvolt, már egyre gusztustalanabb, és elég szívesen mennék oda, ahova felvettek volna korábban.

Mennyi ideig tárolhatják az önéletrajzomat? Ha újra elküldöm, akkor tudják, hogy én már egyszer mehettem volna, de bunkó módon nem is reagáltam a telefonra? Vagy nem lényeg ennyi idő után?

Jó lenne elmenni arról a szarfészekről, ami igazából a munkahelyem. Más megoldás nagyon nincs kilátásban, csak olyan, ami kevesebbet fizet rosszabb munkákért. Akkor inkább maradok, de az a másik, ahova mehettem volna ősszel, az jó lenne. Nagyon megbántam, hogy nem mentem oda. A pénz kb. ugyanannyi ugyanannyi lenne, mint most, de a munka normálisabb, és talán nincs ott annyi marha munkatárs.

Szóval legyen pofám megint jelentkezni?

Máskor próbamunka sem volt, csak megmutatták, hogy ez van, és fel is voltam véve, tehát azt vettem észre, hogy nekik mindegy, hogy mit tud a jelentkező, csak menjen már oda valaki. Talán így is van, de még mindig jobb, mint a jelenlegi cég, ahol nyomom a melót.



2017. márc. 13. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nincs veszítenivalód!
2017. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!