Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco diákmunka pénztáros?

Tesco diákmunka pénztáros?

Figyelt kérdés
Vasárnap tanítanak be a Szombathelyi Kis-Tescoban. Hétfőn 8 órázok már, de félek kicsit ,hogy elbaszok csomó mindent. Valaki tapasztalatok? Kódokat majd meg kell jegyezzek vagy modern minden ? Elég jól megy a számolás meg nem érzem magam butának ,de attól félek elbaszok majd pár dolgot és ott hurrognak a sorban xdd

2017. márc. 31. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

jaaaj elbaszok, xddddd

értelmi színvonal, nem leszel ott sokáig...

2017. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát te ez alapján megállapítod mennyire vagyok értelmes :) Csak ,hogy főiskolán tanulok jelenleg. Minden érettségim ötösre írtam. Emberségből ötöst kapsz nálam.
2017. márc. 31. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne már xddddddd

5-ösre érettségiztél, de normálisan nem tanultál meg írni.

Válaszolok akkor:

Igen, el fogsz rontani mindent és ott fognak hurrogni a sorban xddd

2017. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Telefonról elég nehézkes írni... Nem itt fogok a helyesírással és a fogalmazással bajlódni
2017. márc. 31. 15:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy gratulálok neked, várod a kérdéseket és ott kötsz az emberbe ahol tudsz. Sok időd lehet ha ilyenekre ráérsz, eltudom képzelni milyen ember lehetsz élőben.
2017. márc. 31. 15:06
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Na, látod, már nem is érdekel a kérdésed, mert velem foglalkozol :)
2017. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én a kérdésre várom továbbra is a választ és reménykedek abban ,hogy egy nálad sokkal intelligensebb ember talál meg. Én jogosan várok ,de neked mi okod rá? Hihetetlen mennyire unalmas életed lehet.
2017. márc. 31. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Az helyett, hogy tojnád le az embereket, neki állsz gyerekesen tovább piszkálódni. Így tényleg nem leszel sokat meló helyen, főleg ha vevő fele nyitod ki a szádat. El se tod képzelni mennyi problémás vevő van.


Mindenki ideges az új helyeken.

Tizenévesként nincsenek ismik akikkel ezt a kis nyomást kibeszéld vagy esetleg szülők? Mert ez egy olyan dolog ami teljesen hétköznapi s körülötted szinte mindenki megtapasztalta vagy csak fogja majd.


Plusz: Sose fogsz tudni mindenkinek megfelelni! "hurrognak majd a sorba"-kérdezem pl te ha látsz egy újoncot,aki nem éppen ügyes és sietnél valahova, mit reagálnál?

A legtöbb ember persze mondogalódik.

Pl mi a párommal is kifogtunk egyik nap a tescoban egy újoncot. Kígyózott a sor, párom megszólal: nézzem a gyerek arcát, szinte az állkapocs izma kidomborodott a feszültségtől. Amikor mi kerültünk sorra oda mondtam nyugi van. Csak magának okoz nagyobb nyomást, ha figyel az emberek szavaira.


De te itt se tűröd, szval lehet parás leszel így. S ha vevőnek oda vakkantasz búcsúzhatsz az ottaniaktól.


Ám a köcsög diákmunkások miatt nem kaptam anno munkát többször több helyen, aztán magánvállalkozásba kezdtem. Sz@rból várat építgetem xD

Alkotóművészként ráadásul nehezebb.


Szerintem agyilag fel kell nőni s koncentrálni arra, amit csinálsz. Ha probléma adódik, az a munkád része; szval tovább kell koncentrálni rá s mosolyogni a vevő fele viccelődve, ha olyan van. Úgyis lesz olyan, aki nyugtat/türelmes, de lesz ellentétje is. Az már más, hogy te mi módon oldod meg.


Pl lidl-ben a csaj őszintén kimondta, hogy egész nap ott volt, de ilyen péktermékkel nem futott össze, kicsit beszélgetve oldotta a feszültséget. :D párommal beszéltük is, hogy szimpi volt.


Te is lehetsz az, ha tudod a helyzetet kezelni, de ritka a probléma. S ha van is a tesconál van a kasszáknál teló segítség hívásra is használhatod, ha nagyon gáz van.

2017. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megjegyzés: Attól, hogy hova milyen suliba jár az ember, attól nem lesz több a másiktól. Meg nem tudhatod ki hány éves s milyen esetleg több/nagyobb végzettsége van, mint neked. ;)


Reeeengeteg olyat ismerek/láttam, aki agyon iskolázott diplomás fejjel is alkalmatlan az életre! Az emberi társadalomba illeszkedése esélytelen, mert olyan a személyiségük, hogy senki nem kíváncsi rájuk. S vannak olyanok is, hogy a sok magolni valót betanulták, de alapon sík hülyék X')


Az iskola csak egy dolog... A papír pedig még mindig a wc-n a leghasznosabb. XD sok ember élő példa erre.

Majd a felnőtt világba kilépve csak kukucskálsz ki a fejedből, hogy mik vannak O.o"

2017. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

A troll nép meg fogja vissza magát!

Az irogatás is csak egy dolog. Ne is tudjátok meg, hogy az emberek hány százaléka nem tud jól írni.

Még én is hibázok.

Pedig ötös volt nekem mindig, de a sok rövidítés stb miatt én is benézem olykor.


Szeretem az olyan embereket, akik csak a helyesírásba tudnak belekötni...

Az már más lenne, ha válaszod után megjegyzed, hopp ezt azt elírtál.

2017. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!