Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkásként dolgozni...

Milyen diákmunkásként dolgozni a Pesti úti Tescoban? (XVII. kerület)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem az I Love Diákmunka (Rébusz) iskolaszövetkezetnél Tescos pénztárosi diákmunkára. Jövőhéten lesz a betanításom az iskolaszövetkezetnél. Ott mondtam nekik, hogy a pesti úti Tescoba szeretnék majd menni dolgozni, ha lehet.

Milyen véleményeket tudtok róla, milyen ott a diákmunka?

Amúgy 19 éves srác vagyok.



2016. febr. 6. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az összes közül azt utáltam a legjobban. :D Pedig Budapest legtöbb Tescojában dolgoztam diákkoromban (3-4 éve). Persze ez szubjektív, mert nekem megvolt a kedvenc áruházam, ahol ismertem már mindent és mindenkit, ide meg csak párszor raktak be, akkor meg nyilván másképp állok a dologhoz. De nem tetszett az ottani kasszasor működése, az osztályvezető és a csoportvezetők mind nagyképűek voltak, semmiben nem segítettek szívesen, ha nem volt valamin kód, vagy nem volt váltópénzt, percekig még embert sem találtam, aki esetleg segít. A biztonságiak is sokkal ferdébb szemmel néztek az emberre, mint máshol. Szóval nem tudom, nem ijesztgetni akarlak, lehet, hogy én reagáltam túl, lehet, hogy változott is valami azóta.
2016. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszont itt ismertem meg egy lányt, akivel végül nem jött össze, de azért randizgattunk. :D Szóval a szar emlékeket szép emlékek is kompenzálják nálam.
2016. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszod. Igazából én elég sokat járok vásárlóként ide és úgy találtam, így ránézésre, hogy nem annyira vészes, a dolgozókon se nagyon láttam ezt a idegbeteg fejet meg ilyesmik. Persze nem azt mondom, hogy nincsenek szemetek, meg ilyesmi, csak nem tűnik egy gettónak azért. :D


Most ez egy hülye kérdés lesz, de a pénztárgép az ugye kiírja, hogy mennyi visszajárót kell adnom a vőnek, tehát ha pl 22300 Ft kell fizetnie és Ő ad nekem 30 ezer Ft ott akkor ha ezt beírom a gépbe akkor ugye kiírja mennyi az annyi? :D

Nem vagyok hülye matekból, csak lassú ezért kérdezem. :)

2016. febr. 6. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Kiírja, igen (persze ha jól írod be az átvett összeget), de egy idő után fejből is menni fog.
2016. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2016. febr. 6. 19:21
 6/10 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a betanításon. Először a személyzeti bejáratnál vártam az osztályvezetőre aki megmutatta, hogyan jutok a kasszákhoz és be is ültetett egyhez. 4 órát voltam ott, bár sokat a nagy forgalom miatt nem tudtam kasszázni, de azért nem volt vészes, leszámítva egy kis lámpalázat és a kezdeti izgulást. :)

Jövőhéten már élesben megyek. A kérdésem annyi lenne hogy mikor bemegyek és kiadják nekem az őrök a beléptetőt akkor ott kell megvárnom a csoport/osztályvezetőt aki beültet egy kasszához, vagy be kell mennem és vadásznom egyet? Hogyan ismerem fel őket? Mert jelenleg csak az osztályvezetőt ismerem. :P

A kassza nyitás/zárás, hogy működik? Legelső munkanap mire kell figyelni?

2016. febr. 20. 07:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj be a munkaterületre, és keresd a vevőszolgálati csoportvezetőt/osztályvezetőt, az ő feladatuk, hogy te meg tudd kezdeni a műszakot. Arról lehet felismerni őket, hogy ott állnak/sétálgatnak a kasszasor környékén. Ha nem találod, megkérdezed valamelyik kasszást, vagy a vevőszolgálati pultot.


A kassza nyitás/zárás úgy működik, hogy nyitás előtt a kasszában lévő összes pénzt le kell számolni, és aláírásoddal tanúsítod, hogy az annyi volt, azért felelősséget vállalsz. Hivatalosan a számolást az osztályvezető vagy a csoportvezető végezheti, persze a te jelenlétedben, de sok helyen azt mondják, hogy számold meg magadnak. Záráskor ugyanez. De az egészet átnézi a főpénztáros is, szóval a te érdeked, hogy a te számolásod mindig stimmeljen, különben olyan hiányt is rád varrhatnak, amit nem te csináltál.


Szerintem semmi különösre nem kell figyelni. :D


A Köki az egyik kedvenc áruházam volt, ott dolgoztam talán a legtöbbet, sőt, ott is kezdtem a pályafutásomat. Bár azóta nyilván változtak ott is a dolgok, de szerintem egy jó hely.


A bejárat a parkolóházból nyílik: végig kell sétálnod a kasszasoron (csökken a számozás), és az 1. kasszán is túl van egy ajtó a parkolóház felé. Előtte még ott van az üvegvisszaváltó, de azon is túl kell menni, ki az autókhoz. Az ajtótól bal kéz felé végig sétálva lesz a személyzeti bejárat, ott már ki is van írva.

2016. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, remélem sikerül az első munkanapom! :D


A KÖKI Terminálban voltam pár napja. Megcsekkoltam. Az 1. pénztár után volt egy nagy szürke ajtó Parkolóházba vezet. Ott bementem ott voltak ilyen üvegvisszaváltók. majd balra nyílt egy ajtó ott voltak a liftek. Tovább így első körben nem mertem menni. :D Annyi lenne a kérdésem, hogy a lifteknél, mintha úgy láttam volna hogy még barra lehet menni. Ott lenne a személyzeti bejárat?

2016. febr. 23. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:
ISZONYAT! Pesti úti tescoba ne menjen senki! Én voltam ott pár éve, a c....ny főnök meg egy konkrétan down kóros csaj terrorizált ott mindenkit! Nem tudom most mi van ott, de sztem sok minden nem változhatott!
2017. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az durva hogy egy 4 órás tréning után hagynak egyedül dolgozni! Nekünk 2x6 volt kötelező és még így sem láthattam minden problémás esetet vagy pl hogy kell fizetni euróval.

Szerintem nagyon kösd fel a gatyát mert így durva lesz :-D

2017. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!