Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék egyedül felköltö...

Hogyan tudnék egyedül felköltözni Pestre, ismerősök nélkül?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek neki? Nincs megtakarított pénzem sajnos..most keresek állàst...jobb lenne ha előtte spórolnék és utána elköltöznék?
2017. ápr. 2. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pénz nélkül ma már vizet se ihatsz azt lehet mondani.

Mehetel munkásszállóra, de oda biztos nem akarsz, amúgy meg a drága albérlet marad amire busásan kell fizetned.

2017. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pénz nélkül Budapestre te sehogy. Albérlet nincs 100+rezsi és 2 havi kaució, szoba nincs nagyon 50+rezsi+1-2 havi kaució nélkül. És akkor még nem vettél bérletet (10 ezer), nem ettél, semmi. Spórolj előtte.
2017. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidékről költöztem fel Budapestre. Korábban vidéken 150 nettó körül kerestem, és lehetőségem lett volna 340 bruttóért Budapestre jönni. De végül visszamondtam az ajánlatot, mert Budapesten ha szobát bérelsz 1-2 lakótárssal, az is 50-60 ezer+rezsi. Szóval ha Budapestre akarsz költözni, először szerintem nézz körül, hogy találnál e olyan munkát, ahol legalább 120-150 bruttóval többet kapsz, mint most vidéken, különben egyszerűen kevesebb marad meg, mint most. És mindenképp csak azután költözz, hogy már van munkahelyed, feleslegesen ne fizess ki több százezret albérletre - plusz jobb, ha olyan helyen találsz lakást, ahonnan nem kell 2 órát utaznod reggelente munkába.
2017. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Facebookon vannak ilyen csoportok, álljatok össze páran és úgy hátha könnyebb. Keress lakótársakat és béreljetek ki többen egy lakást.
2017. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!