Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elfogadnátok bármilyen...

Ti elfogadnátok bármilyen munkát ha 2 hónapja munkanélküliek lennétek?

Figyelt kérdés
Akadt 1 irodai munka, hétfőn lesz állásinterjú, de úgy érzem annyira nem fog tetszeni :/ olyan hely ahol sokat kell találkozni emberekkel a munka során amit én annyira nem kedvelek, szakmailag se lenne nagy előrelépés mivel csak egyszerű irodai adminisztrátori állás. Pénzügy-számviteli ügyintéző vagyok,22F. Miskolc

2017. ápr. 2. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mennyi tartalékpénzed van. Ha kel a pénz, akkor fogadd el. A próbaidő 3 hónap, ha azalatt találsz jobbat, akkor indoklás nélkül kiléphetsz (írásban természetesen).
2017. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha van is megtakarításod az előbb utóbb elfogy szóval fogadd el, bár szvsz esélytelen vagy az állásra tehát a kérdés tárgytalan.
2017. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát tegnap rakták fel a hirdetést és még aznap visszaírt emailben, szerintem gyorsan kell nekik valaki. Meglátjuk, szerintem elfogadom de közbe keresek még, ha meg akad kilépek...
2017. ápr. 2. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy interjúra hívtak, nem azt jelenti, hogy kellesz is nekik. csak egy vagy a néhány közül, akiket behívtak.
2017. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát, öcsém, egy irodai munka azért nem akármilyen meló!
2017. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egyenlő azzal, hogy felvesznek de fél siker...el tudom magam adni. :)
2017. ápr. 2. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Sosem szabad lebecsülni a "kezdeti tapasztalatokat". Lehet, csak néhány mondat, amivel gazdagodsz majd itt, de később hasznát veszed.

Én 40 éves nő vagyok, sok munkahelyem volt már a termeléstől az irodáig. Zárkózott voltam, most emberekkel foglalkozom, és tetszik. Utáltam zárkózott lenni, most olyan 80%-ban meg vagyok elégedve magammal. Lehet, a következő melóhelyedhez már nyitottabb személyiség kell. Emiatt elszalasztanád?

Kérdések:

- otthon laksz, vagy önállóan?

- jogsid is van már? mert akkor most mellette megszerezheted

- mást is tudsz felmutatni, vagy csak ez az egy végzettséged van? mert ne haragudj, de az "ügyintéző" pont irodai munkást jelent, tehát egyelőre ez a végzettség ennyit is ér. 22 évesen gondolom eget rengető tapasztalatokat, gyakorlatokat sem tudsz felmutatni.


Nem bántani akarlak. Egyszerűen az én korosztályom talán még alázatosabban állt hozzá a munkahely kérdéséhez. Én egy pénzkereseti forrásként fognám fel a lehetőséget, ami mellett felzárkózó lépéseket tennék.

2017. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
felvettek volna de nemet mondtam, nem tetszett a munkakör :)
2017. ápr. 3. 11:40
 9/12 A kérdező kommentje:
otthon, nem önállóan, 1 év tapasztalatom van, és mivel 25 év alatti vagyok kap állami támogatást, ha meglesz a 3 hónap munkanélküliként akkor további támogatást is kap. Szerintem ez nem semmi, kicsit versenyképessé tesz ha nem is nagyon. Jogsi még nincs. Megtakarításom is van. Miért kellene alázatosnak lennem és elfogadni bármit ? :)
2017. ápr. 3. 11:45
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál bocs ha kicsit ellenséges voltam :)
2017. ápr. 3. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!