Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy napos takarításért,...

Egy napos takarításért, bejárónői munkáért mennyit kérjek?

Figyelt kérdés

Takarító, bejárónő mennyit szokott kérni 1 napra?

Abszolút nem vagyok tisztában ezekkel.

Konyhát, nappalit, fürdőszobát, hálószobát fogok takarítani, mosni, mosogatni stb...


A tulaj 8 órát dolgozik, én akkor vagyok ott, mikor ő munkában van, szóval az is kb 8 óra.


De nem tudom, hogy órabért kérjek, vagy attól függjön, hogy mennyire koszos a lakás.



2017. ápr. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
1000-1500ft/ óra
2017. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RickyPowa válasza:

Szia!

Vidék vagy Pest?

Mikor egy gyárban dolgoztam ezelőtt 5 éve volt a túlórám 700 ft.-tal számolva.Egyszerű csomagolói munka volt.Ami azt jelentette hogy ha lement a 8 óra munka és ott kellett maradni pl. még plusz 3órát akkor az 3×700=2100,vagy a szombat így volt számolva egész napra 8×700=5600Ft.Ez mind plusz volt zsebből fizetve.

Aztán dolgoztam most 1 éve étteremben szakácsként ott 1000Ft/óra aki konyhai kisegítő volt meg 600ft/óra (ők csak mosogattak,zöldséget pucoltak,szeleteltek ha nagy volt a forgalom.)

Én úgy gondolom elég összetett lesz és sok mindent kell csinálj,illetve nem tudom hogy egy héten hány napot kéne menjél,és kell_e a utaznod oda_vissza?Az pénzbe kerül neked?

Szerintem 800-1000ft /óra, vagy ha heti több nap és nem kell utaz kilométerek akkor fix 7000Ft. napjára.

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vidéki ház, kell utazni busszal 15 max 20 perc, de azt állja a tulaj (310 Ft.)


a körülmények meg nagyon rosszak

2017. ápr. 10. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!