Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is szoktatok látni olyan...

Ti is szoktatok látni olyan álláshirdetéseket, amik időről időre újra és újra megjelennek?

Figyelt kérdés

És mondjuk nem ilyen ingyenes oldalakon, hanem mint a profession, ahol azért nem olcsó egy hirdetés.


Mi lehet ennek az oka?


2017. ápr. 6. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- nem találnak megfelelő embert csak hülyéket

- csöves cég amit nem bírnak elviselni a dolgozók és felmondanak

- mindenkit kirúgnak próbaidő alatt

2017. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

Persze.


A gané helyekre mindig keresnek embert.

2017. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első munkahelyem pont ilyen :)


Ugyanaz a munkakör, változó meddig bírják az emberek, vagy mikor rúgják ki őket. Volt olyan aki 2-3-4 hónap és lelépett, de olyan is akitől 6-8-10-14 hónap után váltak meg.


Már felvételnél közlik, hogy nagy jövő elé nézel/nézhetsz, de bármely részleg hibájáért TE vagy a balhé elvivő, tehát mindenre figyelni kell!


Esetemben heti szinten kaptam az új feladatköröket, egy ideig bírtam, illetve nem volt nagy bukta semmin. Ez ment közel 1 évet, majd hétfőn kaptam egy új megbízást 10 perccel a munkaidő vége előtt, reggel 8-kor megbeszélésen be kellett számolni az elmúlt 20 év fejleményiből, előírások változásairól, stb.


Másnap odafele a buszon sikerült 16 percet szundítanom, lenyomtuk a megbeszélést, a végén jött a gyárigazgató asszisztense a fogyasztóvédelem 30m-ra megbírságolták a céget egy közel 6 éve fennálló szabálytalanság miatt!


Mivel én voltam a "felelős" fél órával később megszűnt az állásom.


1 évig munkanélküli voltam, a munkaügyi ezalatt 2-er kiközvetített erre a pozícióra. Csodálkozott is az ügyintéző miért nem akarok menni, kaptam felszólítást menjek, vagy törölnek a regisztrált álláskeresők közül... Így kénytelen voltam kamu emailes jelentkezést és motivációs levelet összedobni :)

2017. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elég sok ilyen cég van. Nemrég a Safeguard World Internationalnál voltam egy interjún, ami nagyon ok volt, de utána több emebertől is hallottam, akik ott dolgoztak hogy nagyon durva a program és rengeteg a munka és ott is jönnek mennek az alkalmazottak, így már nem vagyok rájuk kiváncsi.
2017. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!