Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet mérnök álláshirdetés...

Hol lehet mérnök álláshirdetéseket találni az interneten?

Figyelt kérdés

Profession - Jobline - Aprohirdetés oldalak triumvirátus felhozatala sajnos heti szinten 1 óra alatt végigpörgethető.


Pesten keresnék...


De alig van bármi emlitésre méltó. Bosch meg a Knorr Bremse szondázza az egész világot számtalan HR cégen keresztül, pedig szerintem bekérhetnék a minisztériumtól mindenki adatait, aki valaha mérnök diplomát kapott ebben az országban...


Na mindegy, tehát szerintem nincs annyi álláshirdetés, amire azt mondanám, hogy tényleg két kézzel kapkodnak az emberért a cégek.


Ugyanazt látom, mint 2013-ban, mikor utoljára állást kerestem (még kezdőként)...a sok-sok egzotikus megnevezésű mérnök poziciót hirdetik, pedig teljesen nyilvánvaló, hogy sehol máshol nem lehet arra az elvárt tudásra szert tenni, csak annál az adott cégnél. Vagy abban az adott korlátozott szakterületen.


De azért sorba jönnek a SSH-KLM-TMH-STG JUNIOR_SENIOR (nem az együttes!) poziciók...


Aztán gondolom pár hét alatt megtanulja bárki a 20 pontból álló elváráslistához tartozó állás belépőjét A VALÓSÁGBAN.


2016. okt. 24. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen mérnök vagy?
2016. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Géptervező szakirányon végeztem, BME.
2016. okt. 24. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

most volt a BME állásbörze 1,5 hete...ha töketlenkedsz és kérdéstömegeket teszel itt fel, akkor nem lesz állásod - másik kérdésednél leírtam hol vannak a nagy ipari parkok és felsoroltam jó pár általam ismert céget, pályázz, válogass!


És fogd fel, hogy a nagy multik fejvadászokkal dolgoztatnak, őket kell meggyőzzed!


Van Linkedin profilod, beszélsz angolul? németül? hajlandó vagy költözni? megpályázol mindent, ami kicsit is érdekes lehet vagy csak a 100%-os találatokra buksz?

2016. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Építészmérnöki állást éppen tudtam volna, de ezek szerint nem az vagy.
2016. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
amúgy te az a hisztigép vagy, aki milliókat keres a cégének, de majdnem minimálbért visz haza és szerinte minden nő k_rva, pláne a HR-esek, ugye? Mert akkor tudom, miért nincs új munkád még, pedig másfél éve legalább rinyálsz itt.
2016. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!